PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789149}

Berlińskie psy

Dogs of Berlin
7,4 7 142
oceny
7,4 10 1 7142
Berlińskie psy
powrót do forum serialu Berlińskie psy

Daje rade. Polecam

ocenił(a) serial na 8

Daje rade ten serial. Porownujac go do naszego "1983" to jest przepasc na korzysc berlinskich psow. Tylko rozkreca sie dopiero gdzies tak po 4 odcinku dopiero

cybermike1

żadnej przepaści tu nie ma

ocenił(a) serial na 7
cybermike1

Porównując Berlińskie Psy do serialu 4 Blocks, który również jest w klimacie arabskich klanów działających w Berlinie to szczerzę bym polemizował, czy aby ten serial faktycznie daje radę. Ale jeżeli rzeczywiście zrobił na Tobie takie wrażenie to mogę Ci zagwarantować, iż 4 Blocks zrobi to tym bardziej. Także polecam, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
cybermike1

ja bym powiedział, że koło 7-8 odcinka, ale faktycznie warto zobaczyć całość

ocenił(a) serial na 8
cybermike1

Zdecydowanie fajny serial, tym bardziej dla kogoś z Polski, to o wiele się lepiej odnajduje człowiek w tych klimatach niż pewnie Amerykanie. Trochę "Pitbulla" przypomina, tego serialowego, na pewno ma fajne postaci, choć często za bardzo właśnie idzie w ten ich melodramat, zamiast zająć się sprawą kryminalną. Nawet bym nie powiedział, że po którymś odcinku się rozkręca, w sumie absurdalny początek mnie przykuł, jak z dzieckiem przyszedł na miejsce zbrodni. Później mecz był (słabo nakręcony, ale piłerka to zawsze coś), szkoda że więcej piłkarzy nie pokazali, lub może nawet cameo jakichś prawdziwych lub emerytowanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones