PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789149}

Berlińskie psy

Dogs of Berlin
7,4 7 142
oceny
7,4 10 1 7142
Berlińskie psy
powrót do forum serialu Berlińskie psy

Sceny na stadionie

ocenił(a) serial na 5

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że te sceny z gry w pilkę to jakieś totalne drewno?

ocenił(a) serial na 9
sadammo

Sceny na stadionie były ja pewno na green screenie kręcone. Pewnie zbyt niski budżet mieli.

ocenił(a) serial na 9
metaxxa

*na pewno

ocenił(a) serial na 5
metaxxa

kurde mega tandeta

sadammo

No niestety z tym się nie postarali, już chyba było lepiej w ogóle z nich zrezygnować. Reszta jednak jest na fajnym poziomie.

ocenił(a) serial na 8
sadammo

Nie tylko ty, ja z zażenowania po obejrzeniu tych scen musiałem aż przejść się po pokoju.

ocenił(a) serial na 8
sadammo

Porządna inscenizacja meczu piłkarskiego jest po pierwsze bardzo kosztowna a po drugie trudna realizacyjnie. Masz w pełni rację. Waliła sztucznością na kilometr. Tu dali straszną plamę. Mogli się "zagrać" komentarzem i odgłosami trybun.

ocenił(a) serial na 7
Caruzel

Jestem tego samego zdania. Pewnych rzeczy lepiej nie pokazywać, jeśli efekt będzie słaby.

ocenił(a) serial na 8
sadammo

A tu myk - wjeżdża Patryś Vega i pokazuje, jak naprawdę wyglądają kiepskie sceny gry w piłerę. W porównaniu do "Bad Boya" to "Berlińskie Psy" nawet spoko mają sceny futbolowe,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones