PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469071}

Bestia

The Beast
7,2 1 666
ocen
7,2 10 1 1666
Bestia
powrót do forum serialu Bestia

???

ocenił(a) serial na 8

Gdyby kręcono 2 serię, kogo widzielibyście w roli Charles'a Barkera?

Wiem ze Patrick był jedyny i niepowtarzalny, ale spróbujcie chociaż podać Wasze typy...

telimena79

Może być Kurt Russell

użytkownik usunięty
shoop

gdybym nawet niewiem jak sie starała kogos wymyslec to i tak nic z tego .
:(( patric byl niepowtarzalny i niezastapiony :(
serial kocham.. kurna beczałam w ost niedziele w ost odc :(

ocenił(a) serial na 8

A ja podam nietypowo:Jana Frycza(jest podobny do Patrica choć chyba starszy...)
A na poważnie jestem przeciw kontynuacji choć serial mi się podobał.....

telimena79

kontynuacja bez patricka :( to już nie będzie ten sam serial ...

ocenił(a) serial na 9
telimena79

wg mnie jedyna sesnowna kontynuacja, to wydażenia po odejściu charlesa. np samodzielne działania elisa pod przykrywkami, próbującego wyjaśnić dlaczego i kto zabił (?) charlesa?

monek1983

Chyba masz racje. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w roli Charlesa Barker'a. To co zrobił z ta postacią było niepowtarzalne, to jak grał udając bezdomnego weterana czy Apache było genialne. Serial był bardzo dobry ale za grę Patricka Swayze dam 9/10.

PS swoją drogą ciekaw jestem czy tak kończąc serial liczyli na to, że Patrick Swayze dożyje do czasu nakręcenia drugiej serii.

ocenił(a) serial na 7
Ciechan

Dokładnie. Stworzył genialne kreacje w całym serialu. Kapitana gra wraz z Travisem Fimmelem.

telimena79

A ja podam młodszego brata Patricka Dona. Są do siebie bardzo podobni. Choć nie oceniam ich gry aktorskiej tylko wygląd zewnętrzny. Są do siebie podobni do tego stopnia, że jak raz oglądałam Agentów NCIS, gdzie gościnnie grał Don to myślałam że Patrick tam gra.

telimena79

Proponowałbym raczej nową postać w której widziałbym Michaela Madsena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones