PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469071}

Bestia

The Beast
7,2 1 666
ocen
7,2 10 1 1666
Bestia
powrót do forum serialu Bestia

3/10

ocenił(a) serial na 3

Pierwszy odcinek mnie wciągnął o myślałem że serial będzie trzymał poziom a tu serial dla mnie co raz nudniejszy dla mnie wyszedł blado 3/10

ocenił(a) serial na 8
kinoman85

a mnie 1 odcinek zniechęcił ale postanowiłem ogladać dalej i nie żałuję. Świetny serial i tyle;]

ocenił(a) serial na 9
MastaBlasta

Mnie też pierwszy odcninek zachęcił i oglądałem serial do końca i to jest najlepszy serial o agentach FBI jaki widziałem.

ocenił(a) serial na 7
kinoman85

Człowieku serial jest genialny. Jego plusy to bardzo dobra gra aktorska, przyzwoita fabuła. Dodatkowe atuty to że nie jest to tasiemiec i że pojedynczy odcinek tworzy konstrukcje na tyle nie zależną od całości by mógł go obejrzeć ze zrozumieniem gdy ma się styczność z serialem po raz pierwszy a mimo to całość składa się do kupy :)

ocenił(a) serial na 8
kinoman85

Dla mnie pierwszy odcinek był bardzo niejasny, ale przez to intrygujący i zachęcający do obejrzenia dalszych. Choć poszczególne odcinki podobały mi się mniej lub bardziej to jednak całościowo serial prezentuje się bardzo przyzwoicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones