PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691318}

Betrayal

6,7 423
oceny
6,7 10 1 423
Betrayal
powrót do forum serialu Betrayal

Uwielbiam

ocenił(a) serial na 9

ten serial. Jak dla mnie jest wspaniałą odskocznią przy całek komercyjności pozostałych seriali (które też uwielbiam), ale przy tym serialu mam poczucie, że oglądam coś innego, w pewnym sensie oryginalnego. I chociaż temat zdrady nie może być nieoklepany, to wykonanie jest niezwykłe, artystyczne wręcz. Te momenty między Sarah a Jackiem, kiedy aż się widzi iskry między nimi krążące, aż się wierzy że wszechświat ich sobie przeznaczył i się im kibicuje i życzy wszystkiego najlepszego. A potem następuje "bum", przyłożenie rzeczywistości. Powrót do ich rodzin, do dzieci, do codziennych obowiązków. Jak sobie patrzeć w lustro? Jak patrzeć na własne dzieci, wiedząc co się zrobiło? Każdy odcinek trzyma w napięciu. Mam ogromną nadzieję, że będą kolejne sezony, że ludzie go docenią, że oglądalność jeszcze wzrośnie. Szkoda by było, aby coś dobrego poleciało tylko ze względu na słupki... Ogromnie polecam.

Citri77

Nic dodać, nic ująć zgadzam się w 100 % :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones