PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691318}

Betrayal

6,7 423
oceny
6,7 10 1 423
Betrayal
powrót do forum serialu Betrayal

Zakończenie

ocenił(a) serial na 6

Bardzo mnie zawiodło zakończenie i wiem, że każdy może sobie niby dopowiedzieć, ale mimo
wszystko wolałabym wiedzieć jak się potoczyły losy Sary. Kto waszym zdaniem przyszedł na
spotkanie z Sarą w ostatniej minucie?

Helltastic

Jack :)

ocenił(a) serial na 7
nunax4

Też myślę, że Jack. Jestem strasznie zawiedziona, że zakończyli serial na jednym sezonie. Myślę, że wystarczyłaby lepsza promocja i rozgłos, a miałby sporą oglądalność. :)

Czy jest pewne, że serial nie zostanie wskrzeszony? :)

ocenił(a) serial na 6
niegramatyczna

Niekiedy lepiej zakończyć serial na 1 sezonie niż ciągnąć w nieskończoność bzdurne wątki i męczyć widza dziwnymi zwrotami akcji jak to ma miejsce u konkurencji (np: Pamiętniki Wampirów czy Zagubieni). Jak dla mnie końcówka całkiem w porządku, każdy mógł zinterpretować ostatnią scenę według swojego uznania i sympatii do danego bohatera. Podobnie jak przedmówcy skłonił bym się w kierunku Jacka który po metamorfozie zrobił całkiem dobre wrażenie w przeciwieństwie do męża karierowicza.

ocenił(a) serial na 10
Helltastic

Mam wielką nadzieje że to był Jack. Innej możliwości nie widzę a poza tym jest parę wskazówek (widok na wodę chyba jakąś rzekę z okna restauracji i słowa piosenki też nie są przypadkowe).
Bardzo dobry serial szkoda tylko że tak mało popularny.

ocenił(a) serial na 7
zakochana2302

Czy tylko ja pomyślałam że znalazła sobie kolejnego faceta w którym się "zakochała"? Ta ostatnia scena z mężem, a później Jack'em uświadomiła jej że tak naprawdę nie kocha ani jednego, ani drugiego tylko chciałaby pokochać. Może ja to tak źle zimpretowałam, albo nie można tego zrobić źle bo jest to otwarte zakończenie jak w przypadku mojego ulubionego serialu "The good wife"

ocenił(a) serial na 7
pmkfsaa

Dodam, że najpierw chciała by mąż do niej wrócił, a później jak było widać liczyła że Jack to zrobi.

ocenił(a) serial na 7
pmkfsaa

I kolejny raz sorrki xdd
+Jeszcze te wspomnienia na końcu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones