PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762197}

Beyond

6,7 2 777
ocen
6,7 10 1 2777
Beyond
powrót do forum serialu Beyond

Bardzo słaby, nudny i infantylny serial dla młodzieży. Bzdurny scenariusz i wlokąca się akcja usypiają. Efekty spec. jak w filmach kl. B. Odpuściłem na 3 odcinku.

Paraves

Efekty specjalne są drugorzędne, ale to jest naprawdę dla dzieci i młodzieży? Nie jest to nieco poważniejsza historyjka?

per333

"Nie jest to nieco poważniejsza historyjka?" To było pytanie. Oświeć mnie, bo dla mnie "historyjka" to błahostka, co w tym poważnego?

ocenił(a) serial na 3
Paraves

Masz rację, głupawy filmik. Nudny, zrobiony bez pomysłu. Bajeczka dla dzieci, bez żadnego przekazu. W wielkich bólach, udała się dotrwać do 5 odcinka, a i tak to było o pięć odcinków za dużo.

LaPolla

Do piątego!! "Szacun" (tak mówi moja siostrzenica). Bez Odbioru.

per333

Jak masz więcej niż 20 lat, to po co oglądasz seriale młodzieżowe? Nie potrafisz być obiektywny, bo jak na serial młodzieżowy, jest dobrym serialem młodzieżowym. :)
Pozdrawiam

Majkelos48

Nie widziałem tego serialu. Zadałem pytanie na forum...

per333

to nie miało być skierowane do cb, mój błąd ;p

Paraves

Jak masz więcej niż 20 lat, to po co oglądasz seriale młodzieżowe? Nie potrafisz być obiektywny, bo jak na serial młodzieżowy, jest dobrym serialem młodzieżowym. :)
Pozdrawiam

Paraves

Jeśli przyjmiesz, że główny bohater jest opóźniony umowo w znacznym stopniu, (chyba matka mu wiąże sznurówki) to fabuła nabiera sensu :) dziwi mnie tylko dlaczego nie wybrali się po zasiłek dla niepełnosprawnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones