PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121436}

Człowiek, którego nie ma

Nowhere Man
8,0 443
oceny
8,0 10 1 443
Bez przeszłości
powrót do forum serialu Bez przeszłości

Szkoda tylko, że nie wiem jak się skończył:( Czy udało się rozwikłać tajemnicę tej kliszy?

SilverSide

no częściowo się wyjaśniło, ale powstały kolejne pytania. Niestety serial zdjęto, o ile mi wiadomo, więc co miało być wyjaśnione w sezonie 2 pozostało jako domysły.

Jak się nie mylę, to ta klisza została 'stworzona', coś jako przynęta,a Thomas Veil był swego rodzaju królikiem doświadczalnym.

ocenił(a) serial na 8
Marro

z tego co mnie wiadomo, serial skończył się tak, że główny bohater za wszystko odpowiadał, był szefem organizacji która odebrała mu wszystko, testował na sobie program.

kakesku

Dzięki wielkie :)

ocenił(a) serial na 8
SilverSide

klisza to była sciema główny bohater tak naprawdę nie był fotografem tylko człowiekiem który poddał się eksperymentowi zmiany tożsamości i tak w to uwierzył że do końca myślał że jest tym fotografem, wszystko wyjaśniło się w odcinku Gemini - czyli Bliźnięta
swoją drogą świetny film, ostatnio obejrzałem w identycznym klimacie film The Unknown z Liamem Neesonem

hydralisek

Dzięki za wyjaśnienie. Szkoda, że ja tego odcinka nie widziałam.. A "The Unknown" też mam na swoim koncie. Naprawdę niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones