PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607039}

Bez tajemnic

7,7 11 710
ocen
7,7 10 1 11710
6,3 3
oceny krytyków
Bez tajemnic
powrót do forum serialu Bez tajemnic

czego słucha Małgorzata (Magdalena Popławska) w 8 odcinku trzeciej serii? płytę zostawiła
swojemu psychoterapeucie.

ekszielonogorzanka

Dołączam się do pytania , również wpadła mi w ucho ta nuta :)

ocenił(a) serial na 10
Hadrian1988

Też mi się podobała ale niestety nie wiem :(

sylsob1

Nie cierpię takich sytuacji kiedy usłyszę w jakimś filmie czy czy też reklamie utwór który cały czas chodzi mi po głowie i którego za cholerę nie mogę później znaleźć w internecie :(

ocenił(a) serial na 8
ekszielonogorzanka

Contemporary Noise Quintet

Jakub_Szwedo

Dzięki wielkie :) Wiedząc jaki to zespół dużo łatwiej można było znaleźć ten utwór. Tytuł brzmi " Million Faces". Muszę bliżej zapoznać się z twórczością tego zespołu gdyż grają niesamowicie.

Hadrian1988

już na słuchawkach :)

Hadrian1988

Ogromnie dziękuję! uwiódł mnie ten utwór i włączając filmweb trzymalam kciuki myśląc "żeby tylko ktoś znał ten utwór... błagam... żeby ktoś napisał o tym na forum plizzzz..." i jest odpowiedź :-D

użytkownik usunięty
Jakub_Szwedo

Ja dopowiem tylko, że model słuchawek który posiada to AKG K450 :)

ocenił(a) serial na 8
ekszielonogorzanka

A kojarzycie może polską piosenkę o ktorej opowiadała Andrzejowi Weronika w I sezonie?

malgosia28

To była piosenka Alicji Majewskiej ,,Niech się tam żagiel bieli''. Było o jeszcze jednej, które przytoczyła słowa, a potem Andrzej powiedział, że to Agnieszki Osieckiej. Nie pamiętam dokładnie, czy to drugie było też z Weroniką, ale wydaje mi się, że tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones