PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564077}

Bezkarni

Braquo
7,7 761
ocen
7,7 10 1 761
Bezkarni
powrót do forum serialu Bezkarni

BEZKARNI 3 ?

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś wie czy będzie trzeci sezon? Zakończenie drugiego wskazuje że jest to bardzo prawdopodobne.

ocenił(a) serial na 9
mexican

Z tego co kiedyś czytałem, przy pomocy tłumacza google, na francuskiej stronie Bezkarnych - tak będzie trzeci sezon. Poza tym, o ile się nie mylę 2 sezon miał mieć 12 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
Czlowiek_Broda

Dobra coś popieprzyłem z tymi 12 odcinkami. A trzecia seria będzie na pewno http://series-tv.premiere.fr/News-Series/Braquo-saison-3-le-tournage-est-pour-bi entot-3128838

użytkownik usunięty
Czlowiek_Broda

no to fajnie.. :P

aco sądzicie o drugim sezonie ? ..w miare ladnie sie to wszystko poukladalo ,poszczegolne watki zakonczone
..zostaje nam Teo ..and: przezyje czy nie ma takiej opcji

ocenił(a) serial na 10

To miło że będzie sezon trzeci bo serial jest kapitalny.

Drugi sezon na pewno nie gorszy od pierwszego, czyli 10/10.

Co do Teo to sądząc po tytule ostatniego odcinka raczej nie przeżyje. Szkoda by było, no ale jeśli tak się stanie to będzie jeszcze ciekawiej bo będzie większa żądza zemsty i trzeci sezon zapowiada się super.

ocenił(a) serial na 9
mexican

Wiadomym było, że wątek Vogela musi zostać pociągnięty, bo to przecież główny wróg Caplana. Theo na pewno nie przeżył, bo nie ma możliwości aby ujść z życiem podczas takiego wybuchu :P. Szkoda wielka bo był moim ulubionym bohaterem w Bezkarnych :(

ocenił(a) serial na 9
Czlowiek_Broda

Zakończenie mocne, szkoda ziomka, bo był fajną postacią w serialu. Już nie mogę się doczekać 3 sezonu, a to dopiero za rok :P.

Etam

Tym bardziej ze Theo to byl Polski watek w bezkarnych, szkoda bo jego postac byla duzo ciekawsza niz np. Waltera, w ktorego perypetiach wiadomo ze sie nic nie wydarzy.

ocenił(a) serial na 10
mexican

koniec zdjec do 3 sezonu planowany jest na czerwiec, a premiera przewidziana jest na poczatek 2013 roku na CANAL+ FRANCE ;)

ocenił(a) serial na 7
mexican

jeszcze nie widziałem drugiego sezonu, ale czy zakończenie jest zbudowane tak, że sezon 3 będzie się rozgrywał po krótkim czasie, jak to było między sezonem 1 i 2?

ocenił(a) serial na 10
Harry71

No raczej tak.

ocenił(a) serial na 8
mexican

Jest maj 2015 wiec sezon 3 na pewno juz dawnooooooooo skonczony, ale ja go nigdzie znalezc nie moge :( Jakies sugestie?

ocenił(a) serial na 10
bellsomni

To ja ci powiem tak - sugestie są takie,że trzeba tym z Canal+ spuścić lanie i to konkretne,a to dlatego bo nie zakupili właśnie tego 3 sezonu. Owszem,da się znaleźć ten sezon na torrentach,tyle że,jak pamiętam,we francuskiej wersji. Jak coś znajdę lepszego,dam ci znać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones