PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665898}

Biała królowa

The White Queen
7,3 8 657
ocen
7,3 10 1 8657
Biała królowa
powrót do forum serialu Biała królowa

Jedyną postacią która przynajmniej posiwiała był Jasper Tudor - to że starzeją się inne postaci można było wnioskować tylko po tym że ich dzieci dorastały. Najbardziej rozbawiło mnie jak chyba na początku 7 odcinka bracia pytali Edwarda czy chce być zapamiętany jako otyły nierządnik, ale nikt nie zadał sobie trudu żeby ucharakteryzować go na grubszego niż w pierwszych odcinkach.
Szkoda że jedynym pomysłem twórców na pokazanie upływu czasu były daty wyświetlane od czasu do czasu na dole ekranu.

mangan_89

Tez mialam z tym najgorszy problem.

ocenił(a) serial na 4
mangan_89

Nic dodać nic ująć. Serial jest po prostu niedopracowany pod wieloma względami. Charakteryzacja, kostiumy, scenografia czy niekonsekwencja scenarzystów w budowaniu niektórych postaci ( Anne, Ryszard ). O ile na początku serialu pojawiały się na dole ekranu jakieś daty, to później już ich nie widziałam. ( Albo może akurat w tych momentach musiałam mrugnąć okiem )

mangan_89

w bialej ksiezniczce aktorzy sie zmienili i postarzali a jednoczesnie postcie byly podobne, trzeba docenic ze zmiana aktorow nadal zostawila pewne podobienstwo :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones