PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767767}

Biała księżniczka

The White Princess
7,2 7 601
ocen
7,2 10 1 7601
Biała księżniczka
powrót do forum serialu Biała księżniczka

Serial Biała Księżniczka pokazuje ze matka dla swych dzieci zrobi wszystko i czasem przekracza granice . To jest chyba serial
w ,którym z każdego odcinka przestaje lubić główną bohaterkę może wiecej zaskakuje mnie .Od początku młoda księzniczka gra
odważną dziewkę która nie boi się tego co ją spotka ale im dalej widać że honor i i prawe zasady gdzieś znikają .Młodą księzniczką
zaczyna władać władza z ludzmi z którymi miała walczyć staje sie z jedną z nic człowieka którego miała zniszczyć zakochuje się.
Swojego narodu się wypiera Oglądamy postać która zadziwia i sprawia że z odcinka na odcinek przestajemy ja lubieć .Serial to matka
które są gotowe na wszystko tak jak matka Króla .A ostatnia scena gdy Królowa pokazuje gdzie mniejsce matki Królowej wiadomo kto
będzie rządził królestwem .To sprawnie zrealizowany serial historyczny który ogląda się jak thriller .8/0

ocenił(a) serial na 10
kinoman1985

Co do głównej bohaterki to wyraziłaś swoje zdanie, z którym ja się nie zgadzam. Uważam, że w serialu bardzo dobrze pokazano postać Elżbiety i jej związek z Henrykiem. Co w tym złego, że zakochała się we własnym mężu, który pod jej wpływem stał się lepszym człowiekiem i królem, i była gotowa z miłości do niego i dzieci zrobić wszystko. Ja ją w serialu bardzo lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones