Białe kołnierzyki
powrót do forum 1 sezonu

Do tej pory obejrzałam 5 odcinków i nie wiem czy poświęcić temu serialowi więcej czasu... Pilot był niesamowity, drugi odcinek też wciągający, ale dalej już tylko gorzej... To mnie nieco zniechęciło, dlatego też zastanawia mnie tak wysoka ocena White Collar na Filmwebie. Czy warto dalej oglądać? Czy akcja serialu się rozwija czy dotyczy głównie spraw na jeden odcinek?

ocenił(a) serial na 7
shafiqua

Jest kilka wątków, które ciągną się przez cały sezon. Dokończ pierwszy sezon, a potem sam ocenisz, czy opłaca się oglądać. ;)

ocenił(a) serial na 8
lau15

Pod koniec każdego z sezonów akcja dotyczy już przede wszystkim głównego wątku i wiadomo, że wtedy jest najciekawiej.
Ale nawet te fabuły jednoodcinkowe często wciągają, zwłaszcza że w filmie jest sporo dobrego i pozytywnego humoru. :)

ocenił(a) serial na 10
shafiqua

Miałem z początku to samo. Teraz nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Polecam. Oglądaj, bo warto.

pitixpl

Ostatnio postanowiłam znowu zabrać się za White Collar i jestem teraz na 11 odcinku. Mieliście rację, akcja się rozwinęła :) Będę oglądać dalej.

shafiqua

Ja zaczęłam White Collar kilka dni temu, jestem już na połowie drugiego sezonu i ani jeden odcinek mnie nie znudził, a jestem wybrednym widzem:) póki co, polecam :)

ocenił(a) serial na 10
shafiqua

Jeśli jest jakiś serial, w którym każdy następny odcinek jest lepszy od poprzedniego to na pewno ten. Zaczynam właśnie 4 sezon i naprawdę warto oglądać. I co najważniejsze, akcja nie jest sztucznie przeciągana. Miało być bez spoilerów, więc w sumie tylko tyle można napisać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones