PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708616}

Bibliotekarze

The Librarians
6,8 5 247
ocen
6,8 10 1 5247
Bibliotekarze
powrót do forum serialu Bibliotekarze

Będzie na TV Puls.

ocenił(a) serial na 7

Zacznie się 2 września 2015 (środa), od 20:00 będą po 2 odcinki, kolejne zapewne co tydzień, czyli w takim tempie cały pierwszy sezon zostanie wyemitowany w 5 tygodni (ostatni odcinek powinien być 30 września). I Puls jak zwykle o tym pomyślał, że przed premierą serialu wyemitował całą trylogię Bibliotekarza (która zresztą była dość często powtarzana, więc chyba musiała mieć wysoką oglądalność), czyli dzięki temu powstała spójność fabularna.

ocenił(a) serial na 6
Asasynek

Brawa dla Puls! O ile pamiętam Universal Channel o tym nie pomyślał.

Khaosth

Brawo. na jakiej postaci wysuwasz tak idące oznaki optymizmu skoro Puls nie wziął sprawy na poważnie i emitują odcinki w dowolnej kolejności. Więc fabularny ciąg nie istnieje.

ocenił(a) serial na 6
paszczakkiller

Zapewne postacią, czy podstawą tegoż optymizmu był fakt przeprowadzenia takiej miłej akcji...

Nie wiem czy wiesz, ale zanim Puls zaczął emitować ten serial, serial ten nie był jeszcze emitowany na Pulsie. :)

Khaosth

może, ale nie zmienia to faktu, że postąpili nieodpowiednio w stosunku do swoich widzów. Sam na facebooku czy mailowo zwracałem im uwagę, że emitują odcinki w złej kolejności i niestety zignorowali całkowicie sytuację.

ocenił(a) serial na 6
paszczakkiller

Fakt - taka sytuacja przy serialu z głównym atkiem prowadzonym przez parę odcinków nie powinna mieć miejsca.

ocenił(a) serial na 7
paszczakkiller

Ta stacja z roku na rok coraz bardziej upada. Nic ją nie obchodzą widzowie, lecz tylko ich ilość. Kiedyś jako przykład staranności i punktualności programu można było wymienić Pulsa. Obecnie są oni w stanie zmienić swój program dzień przez jego wcześniejszym zaplanowaniem, nie wspominając o szczególe, że film zaczyna się kilka minut przed lub po przed podawanym terminem. Żadnym zaskoczeniem nie będzie, że w gazecie program dla owej stacji jest zupełnie inaczej rozpisany niż ten faktyczny, gdyż Pulsik postanowił go sobie zmienić, ponieważ "oglądalność się nie zgadzała". Akurat ten temat miał być wyróżnieniem (nawet nie spodziewałem się, że tak przekręcą odcinki), gdyż ta stacja słynna jest z pazerności na ilość widzów, czego przykładem było wyemitowanie "Szybkich i Wściekłych 5" czy też "Resident Evil: Retrybucji", pomimo faktu, iż wcześniej nie wyemitowali wszystkich poprzednich części. Lubiłem tę stację z tego powodu, że emitowała filmy i seriale, których inne kanały naziemne nie puszczały, ale obecnie Puls może usunąć serial przed nadaniem wszystkich odcinków tylko dlatego, że "oglądalność była zbyt niska", do czego sami się przyznają na swoim kanale Facebookowym. Oczywiście ich drugi kanał również prezentuje podobny poziom, przy czym nie aż tak często, ale jako przykład mogę podać Arrow: pierwszy termin było o 20:00, parę odcinków później przenieśli na 21:00, dalej na 22:00. a ostatecznie chyba nawet na 23:00.

ocenił(a) serial na 5
Asasynek

I dlatego właśnie lubię tę stację :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones