PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708616}

Bibliotekarze

The Librarians
6,8 5 249
ocen
6,8 10 1 5249
Bibliotekarze
powrót do forum serialu Bibliotekarze

Jako że jestem fanem Noah'a i serii filmów o Bibliotekarzu (taak, uwielbiam taką tematykę, mimo że większość "znawców" uważa ją za kicz) to muszę przyznać że serial jest .... baaardzo marny.

Szczerze po zwiastunie 1wszego odcinka myślałem "No w końcu, szkoda że nie Biblio 4 ale serial może wypalić", natomiast im dalej w las tym masakra. Obejrzałem wszystkie odcinki i w sumie tylko 1-2 były ciekawe i może niektóre sceny w innych.

Tak naprawdę film bazował na chaotycznej grze Flynna i jego wiedzy, tutaj jest kompletny brak logiki. O ile film często bawił o tyle serial przynudza. Im mniej Noaha tym serial jest nudniejszy, niestety.

A szkoda, bo potencjał "biblioteki" jest spory.

ocenił(a) serial na 6
varosso

Flynn niczym nie zawalił ! Racja, serial mógłby być lepszy, ale odcinki z Flynnem nadawały serialowi tego czegoś... Najgorsze odcinki to "And Santa's Midnight Run", "And the Rule of Three" i "And the City of Light". Reszta odcinków bez Flynna mogła być, nie narzekam na brak logiki, ponieważ jeśli akcja się w miarę toczy to nie wymagam tego od serialu o tematyce fantastycznej, ponieważ od logiki to jest sci-fi :) Serial pokazał w sumie wszystko od Minotaura do jabłka niezgody, nie jest porażką, cieszę się, że go stworzyli, taki przyjemny serialik :D No i na koniec ocena odcinków z Flynnem... Są super, choćby "And the Apple of Discord" gdzie Noah pokazał swoją grę aktorską ^_^ No i finałowy odcinek, w którym bibliotekarze powtórzyli słowa Flynna z drugiego odcinka... Byłoby idealnie, gdyby odcinek nie kręcił się wokół Eve Baird.

Musicxd

Ja nie mówie że coś zawalił, wręcz przeciwnie - im więcej go tym serial lepszy. Problem w tym że wypromowali go na jego nazwisku i wielu widzów się na tym przejechało. Sam wolałbym go w głównej roli aniżeli oglądać poczynania 3ki młodych "bibliotekarzy".

ocenił(a) serial na 6
varosso

Zgadzam się, ja też, ale mimo to cieszę się, że stworzyli ten serial, ponieważ powstały te 4 odcinki z Flynnem :D

ocenił(a) serial na 5
varosso

ale widać ten potencjał do serialu się nie nadawał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones