PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264579}
6,7 519
ocen
6,7 10 1 519
Billy the Kid
powrót do forum serialu Billy the Kid

Jeśli komuś się podobał "1883" to będzie zadowolony.
Podobny surowy(nawet bardziej) klimat narracji, super scenografia i dobrzy aktorzy.
Brak jakiejś przewodniej "nuty" (bardzo przywiązuję wagę do soundtrack-a), ale wybaczam.
Wciąga i przede wszystkim będzie chyba bardziej "z pazurem" niż "1883".
Polecam, a ci co lubią westerny pozycja obowiązkowa bo widać, że Viaplay poważnie podszedł do tematu.

ocenił(a) serial na 5
brunus

Eee, na razie średnio jest. Bardzo rozwleczony początek. Billy strasznie sztywny.

ocenił(a) serial na 5
RipRoy

Cóż, to jeszcze dziecko. Chcieli pokazać pozbawione ojca - i wzorca - wrażliwe dziecko które kształtuje dzikie środowisko. W/g mnie jak na serial to szybko, ale akceptowalnie to pokazali i sądzę, że nabierze tempa.

brunus

Genialny serial.

desperados02345

Za miesiąc kolejny serial o Billym - tym razem Billym będzie nastoletnia kolorowa dziewczyna , strzelająca z rewolwerów do wampirów https://www.greenappleent.com/project/billie-the-kid/

ocenił(a) serial na 5
Amfios

AAAAAAAA! zobaczyłem TO! po co?

brunus

"1883" jest serialem świetnym ma w sobie coś magicznego , BIlly to zwykły średniak strasznie się zawiodłem .

ocenił(a) serial na 5
shadow87

Zgadzam się...Dobrze, że napisałem "po dwóch odcinkach".
Po prawie całości jestem trochę zawiedziony....

ocenił(a) serial na 5
brunus

Ja też!

brunus

To jest oddalone o.lata świetlne od 1883...

HRA

prawda;D 1883 to cos nowego magicznego nawet jesli gra tej blondi byla nijaka to juz jej opowiadania,przemyslenia na temat tamtych lat słuchalo sie z przyjemnością ... szkoda że ją uśmiercili serial miał potencjał

HRA

Zgadzam się. Sam Elliot nie do podrobienia

brunus

Pisząc klimat narracji masz na myśli te górnolotne quasifilozoficzne komentarze że w Billym też takie są? Jeśli tak to mniej mi się chce to oglądać

ocenił(a) serial na 5
pidzieciol

I masz rację....
Napisałem później, że się zawiodłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones