PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 87 973
oceny
8,8 10 1 87973
8,8 21
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Po obejrzeniu po raz 30-ty Przyjaciół i ostatnim odcinku BBT nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Przypomniałam sobie jednak o takim serialu, co pewien gość mówił coś do kamery. I tak kończę 6 sezon, oglądam po kilka odcinków dziennie i już wiem, że będzie mi bardzo brakować bohaterów. To mój rodzaj humoru, scenki mnie bawią, a co najlepsze w rzeczywistości zdarza się podobnie :)
Wbrew pozorom to nie tylko serial komediowy ale jest tam wiele głębszych zagadnień. Najlepszsze odkrycie od lat! Ps.czy kogoś też przeraża Toby? Jest straszny, jak z horroru, boję się takich postaci.

NicolettaHavana

Tak, to jest jeden z tych seriali, które za bardzo nie interesują, ale pod koniec smutno, że nie ma więcej odcinków :)

ocenił(a) serial na 9
NicolettaHavana

Mam dokladnie to samo! Skonczylem wlasnie niedawno Big Bang Theory (swietny serial, obok Przyjaciol moj ulubiony z komediowych), i nie wiedzialem co ze soba dalej zrobic. Przypomnialo mi sie The Office (wczesniej widzialem moze ze 2 odcinki, ale nie zaglebilem sie nigdy w ten serial). Obecnie jestem mniej wiecej przy koncu 3 sezonu i wiesz co? Genialne! Odrazu wskakuje do mojego TOPu seriali wszechczasow :)

ocenił(a) serial na 10
NicolettaHavana

Miałem bardzo podobnie! Jestem wielkim fanem Friends i bardzo dużo czasu zajęło mi abym znalazł serial z którym się aż tak zżyje. The Office to arcydzieło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones