PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 88 291
ocen
8,8 10 1 88291
8,8 21
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Czy pierwsze sezony lepsze czy następne ? Jestem po drugim odcinku i chyba muszę przyzwyczaić się do specyficznego humoru . Byłbym wdzięczny gdybyście powiedzieli , które odcinki i sezony są waszymi ulubionymi .

użytkownik usunięty
SlasherManiak

Pierwszy sezon jest średni, dopiero tak na początku drugiego zaczyna wciągać i dalej jest tylko lepiej aż do ostatnich 2-3 sezonów w których jest odrobinę nudniej ale wciąż świetnie. Taka moja opinia ;)

ocenił(a) serial na 9
SlasherManiak

Jestem świeżo po projekcji ostatniego sezonu (i całego serialu zresztą) i jestem zdecydowany na głos za sezonem ostatnim. Rewelacja ;)

ocenił(a) serial na 10
SlasherManiak

od trzeciego sezonu serial fajnie się rozkręcił, początek 9tego był taki sobie ale tak to daje serialowi 8,5/10

daniel_n1989

Hej, moglibyście mi powiedzieć czy Waszym zdaniem warto oglądać 9 sezon? Zaczęłam oglądać pierwszy odcinek i mnie trochę znudził. Dać ostatniemu sezonowi szansę, czy lepiej zacząć oglądać brytyjską wersję? ;)

ocenił(a) serial na 10
tylko_nie_anka

tak jak pisałem wyżej początek jest taki sobie(kilka odcinków) ale trzeba obejrzeć ostatni sezon :P

daniel_n1989

ok, dzięki za odpowiedź! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones