PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 87 998
ocen
8,8 10 1 87998
8,8 21
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Widzę, że często pojawiają się komentarze typu "oglądnąłem dwa odcinki, więcej nie dam rady". Ze mną było to samo, podchodziłem do tego serialu chyba 3 razy. Nie mogłem przebrnąć przez kilka początkowych odcinków, które wydawały mi się głupie i z żartami na siłę. Cieszę się, że za 3 razem byłem wytrwały, bo serial jest SUPER! Oczywiście żaden serial, który nadawany jest tyle lat, nie trzyma cały czas wysokiego poziomu, ale teraz jest to mój jeden z trzech ulubionych serialów komediowych. Pod koniec szkoda mi było odpalać kolejne odcinki, bo nie chciałem żeby się kończył. Najlepsze jest to, że dziś go skończyłem i mam ochotę obejrzeć jeszcze raz :D

ocenił(a) serial na 9

Prawie zdechłem na pierwszym odcinku nie wiem o czym mowa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
yossarian84

znalazl sie wielki pan wyznacznik jakosci, jest gdzies twoj pomnik juz?

ocenił(a) serial na 10

budują już

ocenił(a) serial na 9

Brawo!!! Ja po pierwszym sezonie myślałem, że to jakaś kpina a okazał się jezdnym z najmilszych seriali jakie widziałem

ocenił(a) serial na 1

Akurat pierwszy odcinek jest genialny, ale reszta odcinków nie jest nawet w połowie tak dobra jak pierwszy odcinek. Ogólnie serial średni, tylko Steve Carell ratuje ten serial, bez niego nie byłoby czego oglądać.

ocenił(a) serial na 3
Ergath

Jeżeli pierwszy jest najlepszy a dla mnie był dnem, to boje się pomyśleć co dalej.

ocenił(a) serial na 10
damian_biros

Oczywiście pierwszy nie był najlepszy, a reszta jest od niego o wiele wiele lepsza.

ocenił(a) serial na 10

No ja kiedyś próbowałem i zupełnie mi nie podszedł, pewnie dlatego że miałem z 18 lat. Dzisiaj odpalam na nowo po 11 latach i zobaczymy co będzie ;) Hokr jakie są te Twoje inne 2 ulubione seriale ? :>

Przyjaciele są równie dobre, wszystkie sezony, prawie wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 9

miałem zupełnie tak jak autor, 3 podejscia.. te 3 odcinki zmęczone.. a później niewiem kiedy te 9 sezonów mineło

ocenił(a) serial na 10

Dla mnie pierwszy odcinek był najlepszy :) Od razu mi się spodobał.

ocenił(a) serial na 1
Kuba_64

Jak pierwszy odcinek jest najlepszy to ja podziękuję. Dno dna

ocenił(a) serial na 10
v_love_music

To podziękuj ;)

ocenił(a) serial na 9
v_love_music

jak bardzo trzeba być ograniczonym, żeby twierdzić, że pierwszy odcinek był dnem. pierwszy odcinek zachęca do kolejnych.

ocenił(a) serial na 1
Purszing

Ograniczonym trzeba być żeby oglądać to coś dalej

ocenił(a) serial na 9
v_love_music

no właśnie to tak nie działa

Purszing

Jeżeli pierwszy nie zachęca to, co uważasz, powinienem zrobić, oglądać dalej czy sobie odpuścić.

ocenił(a) serial na 10

Jeżeli ktoś pisze, że "oglądnął" dwa odcinki to i tak nie warto tracić czasu na taką opinią.
Serial jest doskonały.

ocenił(a) serial na 9
john_im_only_dancing

Przecież dla jaj to napisał, wyjmij kij z dupy. człowieku...

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem jak mozna było podchodzić do tego serialu 3 razy, ja od razu się w nim zakochałem.

To absolutna perełka!

ocenił(a) serial na 3
uukhai

Męczę pierwszy sezon, może chwyci. Póki co mnie nie śmieszy.

Popieram, mialem tak samo

Podobne wrażenie miałem po obejrzeniu dwóch sezonów serialu HOŻY DOKTORZY, natomiast po obejrzeniu trzeciego, moje poglądy odmieniły się o 180 stopni. Uważam ten serial za genialny i chyba każdy odcinek obejrzałem już co najmniej 5 razy i pewnie jeszcze będę do nich wracał. Zastanawiam się ile trzeba obejrzeć odcinków aby się do tego serialu przekonać?

A kiedy? xD Bo jestem w 5 odcinku i nadal mam takie "meh"

ocenił(a) serial na 9

Totalnie się zgadzam, mi się zaczął ten serial podobać dopiero po kilku odcinkach, a tak naprawdę to dopiero drugi sezon zaczął mnie bardzo bawić.

ocenił(a) serial na 9

Miałem identycznie! A teraz wciągam odcinek za odcinkiem jast sort od Pablo ;)

ocenił(a) serial na 10

Miałam tak samo. Te 2 pierwsze trzeba przetrwać, kolejne to już arcydzieło:)

ocenił(a) serial na 9
kp_kp_kp

Przetrwać, a potem pokochać :)

Lepszy od Bundych?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones