PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 87 945
ocen
8,8 10 1 87945
8,8 21
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Podobne seriale

ocenił(a) serial na 10

Jestem wielkim fanem The Office, przez rok obejrzałem wszystkie sezony czterokrotnie. To ten z seriali który się nie nudzi i można go oglądać bez przerwy i tak się nie znudzi. Także moje pytanie jest następujące czy znacie podobne tasiemce komediowe które chociaż w połowie mogą dorównać The offce

ocenił(a) serial na 9
dwyane_wade_3

Hmmm mogę polecić serial "Derek" ma tylko 2 sezony (łącznie 12 odcinków) ale moim zdaniem warto. Jest zarówno trochę komedii jak i dramatu. Ricky Gervais (gra główną postać w oryginalnym Office) pokazuje, że ma talent do seriali na zasadzie dokumentu czy programu.

ocenił(a) serial na 9
dwyane_wade_3

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek i załuję, ze na bieżąco usuwałam foldery z sezonami, bo niedługo znowu zamierzam obejrzeć. Ten serial wyciągnął mnie z deprechy! serio :D

ocenił(a) serial na 9
aniela_alfons

Jestem skłonny w to uwierzyć :D

ocenił(a) serial na 8
dwyane_wade_3

Polecam Parks and recreation

dwyane_wade_3

Spróbuj Parks and Recreation, mi osobiście nie popasił, ale ma b. wysoką notę i w sumie jest podobny do Biura.
ew, ze starszych Seinfield, albo Everybody loves Raymond. W obu tych serialach graja światowej klasy komicy Ray Romano i Jerry Seinfield.

ocenił(a) serial na 10
dwyane_wade_3

Parks and Recreation, Family guy :D

ocenił(a) serial na 4
Michalovskyyyy

Parks and Recreation osobiście bardziej mi się podobał niż The Office.

Modern Family też jest fajne :)

ocenił(a) serial na 10
SztucznyMrok

Ja też polecam modern family zdecydowanie :)

ocenił(a) serial na 9
dwyane_wade_3

Jeśli chodzi o podobne seriale typu mockumentary to polecam Trailer park boys. Kończąc TPB szukałem podobnego gatunku i wpadłem na The Office, więc wydaje mi się, że w drugą stronę też to idzie.

ocenił(a) serial na 8
dwyane_wade_3

"Hello Ladies" Podobny klimat.

ocenił(a) serial na 10
dwyane_wade_3

30 Rock :)

dwyane_wade_3

Polecam Chłopaki z baraków

użytkownik usunięty
dwyane_wade_3

Z filmów mogę polecić what we do in the shadow

ocenił(a) serial na 9
dwyane_wade_3

Ja bym poleciła serial ,,Przyjaciele". Nie jest to może mockumentary, ani nie dzieje się w biurze, ale jest świetną komedią, która przez 10 sezonów śledzi życia 6 przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku. Osobiście całość widziałam chyba więcej niż 10 razy, odcinki nigdy się nie nudzą.

ocenił(a) serial na 10
Nirie

Zgadzam się w 100% serial jest mega śmieszny, przynajmniej raz w roku oglądam ponownie wszystkie 10 sezonów Friendsów. Obok The Office to dla mnie najlepszy serial komediowy jaki oglądałem.

ocenił(a) serial na 9
dwyane_wade_3

Spróbuj ,,Trial and Error" napewno bedziesz zadowolony :)

ocenił(a) serial na 10
dwyane_wade_3

Curb your enthusiasm

ocenił(a) serial na 10
dwyane_wade_3

Parks and Recreation, Community, 30 Rock, Scrubs, Curb your Enthusiasm, Seinfeld, Friends, It's always Sunny in Philadelphia, Extras, Arrested Development, Veep, Silicon Valley, Unbreakable Kimmy Schmidt, Brooklyn Nine-Nine.

ocenił(a) serial na 10
scesujr

Dzięki !!!na pewno coś obejrzę z podanych przez Ciebie propozycji

dwyane_wade_3

nathan for you https://www.filmweb.pl/serial/Z%C5%82oty+dotyk+Nathana-2013-10012030

ocenił(a) serial na 10
dwyane_wade_3

Jestem lepsza. Oglaałam już 9 razy i oglądam tyeraz po raz 10 . W tracie jestem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones