PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 88 349
ocen
8,8 10 1 88349
8,8 21
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Jednym z moich to na pewno 2x12 (The Injury) No po prostu boki zrywać!!!

thorin_Wlkp

Sporo tego jest, ale w ostatnim sezonie rozwalił mnie "Dinner Party", poszli po bandzie ostro.

ocenił(a) serial na 10
thorin_Wlkp

tak! ten odcinek jest najlepszy! ryczałam ze śmiechu od pierwszej sekundy tego odcinka. Dwight rzygający na samochód... MASAKRA!

ocenił(a) serial na 10
thorin_Wlkp

Mnie się podobało bardzo Dzień kasyna:) Albo odcinek co Dwight podłożył ogień by pokazać wszystkim, że nie stosują sie do przepisów to było mega akcja!!:D

ocenił(a) serial na 9
thorin_Wlkp

Mi się podobał odcinek 4x01 (Fun Run). Akcja charytatywna przeciw wściekliźnie,bieg na 5 km, przezabawny. No i w końcu wyjaśniła się sytuacja z Jimem i Pam (kamień z serca). Trochę się obawiałam, że jak w końcu będą razem, to serial straci, ale nic takiego się na szczęście nie stało. A poza tym finał 5 sezonu jest przegenialny :-)))

ocenił(a) serial na 9
DirtyMefisto

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA SPOILER!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
DirtyMefisto

Chyba z dołu? ;-) Ale i tak niepotrzebnie, bo wiadomo, że w wątku o ulubionych odcinkach pojawiają się spoilery. :-)

ocenił(a) serial na 9
Klee

Taaaa. Nawet sama chciałam to napisać, ale komentowanie własnego komentarza wydaje się trochę dziwne. Więc dzięki ;-)

thorin_Wlkp

Przypomniałem sobie jeszcze jeden świetny odcinek, kiedy Dwight przemawia na jakieś konwencji sprzedawców w stylu Mussoliniego, super sprawa.

ocenił(a) serial na 10
Analog

Ten odcinek akurat był moim zdaniem mocno przesadzony. A tak poza tym uwielbiam Office. Mogę oglądać godzinami.

Soleil_2

Ja obejrzałem 5 sezonów, wszystkie odcinki jeden za drugim od rana do wieczora przez kilka dni, niektóre po kilka razy :D
Taki mega-maraton jednego serialu potrafi nieźle siąść na psychice, zacząłem tracić świadomość własnego życia, miałem wrażenie, że wręcz na prawdę pracuje w tym biurze... przez kilka dni dochodziłem do siebie. Dziwna sprawa :D

ocenił(a) serial na 8
Kazioo

Ja zawsze tak oglądam seriale, nie wiem czy to dobrze bo potem przechodzę dziwne stany. Po The Office jak ktoś zachowywał się jak debil to miałam ochotę zrobić "minę Jima". Ulubionego odcinka nie mam (wszystkie mają jakieś smaczki) ale akcja z wysyłaniem do Dwight'a fax-sów z przyszłości po prostu mnie rozwaliła.

ocenił(a) serial na 10
thorin_Wlkp

5x13 "stress relief" to mistrzostwo świata XD

thorin_Wlkp

Odcinek jak jim i Pam, przychodzą to michaela i jen na kolacje . Mega niezręczny i śmieszny :D

ocenił(a) serial na 10
thorin_Wlkp

Kocham całym sercem s03e11 drugą część xD Święta w Benihana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones