Biuro
powrót do forum 1 sezonu

....poniżej pasa. Żenujący, irytujący i wkurzający. Po dwóch odcinkach miałam dość.

mystic_dream

Sezon pierwszy nie jest najwyższych lotów, tym bardziej że to imitacja oryginału, ale no bez przesady. Poza tym uwielbiam ludzi, którzy oceniają po 2 odcinkach. A przy okazji to zawsze możesz przejść wprost do drugiego sezonu. :)

ocenił(a) serial na 10
mystic_dream

Typowy błąd oceny serialu po pierwszych odcinkach. :D

M_COL

Bzdura. Jeśli serial nie jest ciekawy po pierwszych odcinkach, to zazwyczaj nie ma żadnego powodu, by poświęcać mu czas. Albo coś się komuś podoba, albo nie. Poświęciłem temu serialowi godzinę. s01e01 s01e02 wyrywkowo s02e01 s05e01. Zero uśmiechu.

ocenił(a) serial na 10
Cerbin

Ten serial jest wyjątkowy, także pod tym względem że im dalej to lepiej (przynajmniej do pewnego momentu), a nie jak w wielu serialach tendencja jest odwrotna. Ale każdemu może coś się innego podobać, choć dla mnie jest bardzo zabawny, choć ma też wiele innych zalet niż tylko wywołanie uśmiechu.

M_COL

Jakie ma zalety? Uczy pracy w biurze i tolerancji dla najgorszego szefa?

ocenił(a) serial na 3
M_COL

Kiedy się polepszy bo po 13 odcinku to dalej jest gniotem

ocenił(a) serial na 10
hellhybrid

Że aż tak? Rozumiem, że może się tak nie spodobać, ale że uwazać ża jeden z najgorszych seriali wszech czasów?

hellhybrid

No ja po 6 daję sobie spokój, może na wyrywki jakieś odcinki obejrzę ewentualnie. Mam się śmiać, bo szef burak i ignorant robi mobbing na całym zespole i nikt mu złego słowa nie powie? To jest smutne, a nie wesołe. A może niepoprawnościowe żarty z nerdów, kobiet i wszystkich niemieszczących się w kategorii biały mężczyzna hetero są takie zabawne?
Śmiesznych momentów jest jak na lekarstwo i zwykle dzięki Krasińskiemu.

mystic_dream

Żenujący zdecydowanie, nie wiem skąd takie wysokie oceny. Może ludzi pracujących w biurze to śmieszy? Albo doceniają aktorów, którzy stworzyli nieźle kreacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones