Biuro
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4 ma owszem 14 odcinków, ale tutaj te dłuższe odcinki dzielono na pół, więc powinno wyjść więcej (18-19). Po odcinku "Modelka z katalogu" są jeszcze 4 odcinki.

bartekcz92

Same odcinki - oryginalne tytuły i obsada - się zgadzają, błąd jest tylko w polskich tytułach i opisach fabuły

ocenił(a) serial na 10
Pegarange

Nie, nie ma na liście następnych odcinków, tych co np. dzisiaj i jutro były w telewizji.

M_COL

Night Out, Did I Stutter?, Job Fair, i Goodbye, Toby - wszystkie te odcinki są na liście i mają właściwą obsadę, ale mają przyporządkowane złe polskie tytuły i opisy fabuły

ocenił(a) serial na 10
Pegarange

Przepraszam, sugerowałem się polskimi tytułami. Powinno być 19 odcinków, te odcinki bardzo długie są rozbite na dwa. Tutaj niektóre sytuacje uwzględniono, ale akurat przy sezonie nr 4 nie i mamy zamieszanie. Powinno być 19 odcinków, wypadałoby to skorygować bo rzeczywiście do polskich tytuów i opisów nie pasują angielskie.

ocenił(a) serial na 10
bartekcz92

Jeszcze jak dzisiaj oglądałem w TV to zauważyłem, że 22 odcinek 7. sezonu składa się z dwóch części jak kilka innych już tak oznaczonych tutaj, dlatego sezon nr 7 powinien mieć 27 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
bartekcz92

Oczywiście, że brakuje 3 odcinków na liście. Przez te głupie dzielenie dłuższych i nadawanie im sztucznie kolejnych numerów. Poroniony system.

ocenił(a) serial na 10
dobrypiatek

Czemu sztucznych numerów? To są oddzielne odcinki, to nie np. telewizja sztucznie je przycina i rozdziela, żeby w ramówce się zgadzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones