PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564766}
7,3 1 140
ocen
7,3 10 1 1140
Black Lagoon: Roberta's Blood Trail
powrót do forum serialu Black Lagoon: Roberta's Blood Trail

Jest już OVA 5

ocenił(a) serial na 8

Dosłownie przed momentem się pojawiła OVA 5 i to od razu w 1080p. Wydała grupa [Anon][ANISAB-BD], nie mam pojęcia co stało się z releasem od Tastymelon.

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

Podobno napisy w tej anonimowej wersji są dość słabe. Ja czekam na Testymelon, zapowiadają na swojej stronie, że ich wydanie pojawi się 25.07.

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Mnie ciekawi kiedy będą jakieś polskie napisy. Z reguły po takim czasie po premierze odcinka jakies sie pojawiały

ocenił(a) serial na 8
Pechowiec

już są na AnimeSub

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Tastymelon juz tez jest. Black Lagoon trzyma poziom jak zawsze, co najlepsze mysle ze ostatnia OVA zostawia tez furtke otwarta na kolejna czesc, kto wie kto wie... Rewelacja, nic wiecej mowic nie trzeba

kpreiss6

Czy będą kolejne odcinki to zależy od tego czy manga będzie kontynuowana. Po wydarzeniach na których bazowały OAVki jest tylko kilka rozdziałów i aktualnie seria jest chyba wstrzymana. No i druga sprawa, poziom sprzedaży płytek też ma znaczenie.

ocenił(a) serial na 9
HuntMocy

Ciekawe kiedy zamierzają ruszyć z mangą bo jak na razie ostatni chapter nie wskazuje na to żeby to był koniec .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones