PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304751}
7,8 4 597
ocen
7,8 10 1 4597
Black Lagoon
powrót do forum serialu Black Lagoon

... to pewnie zrobiliby coś w tym stylu. Wszystko co najlepsze: strzelaniny, bluzgi, laski, krew, przemoc, odrobina czarnego humoru i zero hamulców. Dobra jazda bez trzymanki.

użytkownik usunięty
Pechowiec

bez kitu ciężko mi znaleźć inno słowo aby opisać to anime, niż po prostu "cool"
swoją drogą chętnie zobaczył bym filmowy remake tego serialu :P z przykładowo następującymi rolami:

Ving Rhames - Dutch
Sheri Moon - Balalaika
Devon Aoki - Shenhua
Juliette Lewis - Ada

a Revi hmm cięzko, ale może Kate Beckinsale ? :E

użytkownik usunięty

sam sobie odpowiem ;p ale po zastanowieniu nt Revi to lepiej by pasowała chyba Mila Kunis albo Wei Tang

Sheri Moon wygląda zbyyyyyt młodo na Balalaikę.

ocenił(a) serial na 10
Pechowiec

Mnie tez atmosfera 'Black Lagoon' przyniosła wspomnienia filmów R. Rodrigueza. Anime ze znakiem jakości: BEZ KAGAŃCA!

ocenił(a) serial na 8
rafkulak

Faktycznie klimat filmów Tarrantino i Rodrigueza wylewa się z ekranu razem z litrami krwi ofiar podziurawionych przez Levi. Fabuła w każdym odcinku jest prosta jak budowa cepa ale dzięki temu nie trzeba się głeboko zastanawiać nad tym o co chodzi tylko rozkoszować się efektowną akcją. Denerwująca trochę jest postać Rocka ale z odcinka na odcinek zaczyna się chłopaczyna wyrabiać także zobaczę jak będzie dalej (aktualnie jestem przy 9 epizodzie serii pierwszej). Póki co anime dostaje ode mnie 8/10 głównie za to że bardzo lubię styl duetu Tarrantino/Rodriguez ,który jest tu obecny i nie ukrywam że jest to najmocniejszy punkt tego anime, a drugim plusem jest postać Levi...Jako facet raczej nie muszę tłumaczyć dlaczego :D

ocenił(a) serial na 10
FeRu89

pierwsza seria to pikus przy drugiej - zwlaszcza dla fana duetu tarantino/rodriguez

ocenił(a) serial na 9
Pechowiec

Dlaczego tak mało tak dobrego anime meeeh czekam na więcej może nawet kolejne AMV z tym zrobię bo naprawdę warto szerzyć świetność tej serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones