PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786982}

Black Lightning

5,6 2 603
oceny
5,6 10 1 2603
Black Lightning
powrót do forum serialu Black Lightning

Świetny jest ten serial

ocenił(a) serial na 8

Aktualnie - czyli w momencie kiedy Arrow się skończyło , Flash przejął prym , Legendy orzeszły transformację we wspaniała komedię a batwoman o supergril ryją po dnie przeciętności - Black Lightning który w koncu oficjalnie dołączył do reszty jest najlepszą opowiescia ze wszystkich od Dc gdyż w przeciwieństwie do Flasha nie jest proceduralem i ma wspaniałą rozciągniętą na wiele odcinków zwartą fabułę. Black Lightning był tworzony jako zrzyna z Luke Cage'a i tak wlasnie czuć. Oglądając to mam wrazenie jak bym oglądał serial bliźniaczy ( dla wielu lepszy ) do Luke Cage który mi się strasznie podobał lecz wszyscy wiemy jak równie strasznie skończył ;( W Każdym razie w tym momencie w jak dziwnym stanie Arrowverse by nie było - W którym wg mnie wiodą dwa seriale - Black Lightning oraz Legends of Tomorrow które stało się tak odważne , samoświadome i specyficzne . Flash jest za nimi gdyż prezentuje nowa ciekawą historię ale taką samą jak wszystkie inne tylko w innym settingu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones