PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786982}

Black Lightning

5,6 2 603
oceny
5,6 10 1 2603
Black Lightning
powrót do forum serialu Black Lightning

Dziwi mnie ta ocena...

ocenił(a) serial na 8

Dziwi mnie ta ocena - serial wg oceny jest słabszy prawie o cały punkt od nieoglądalnej podobno Supergirl. Widziałem całe Arrowverse poza Supergirl i ostatnio chciałem nadrobić jednak Supergirl i nie znalazła się ani jedna osoba która by powiedziała zrób to zarówno na naszych forach jak i zagranicznych KAŻDY mi to zdecydowanie odradzał a wręcz pisali - stary nie rób sobie tego. Black Lightning jest świetnym serialem jak na CW - ma ciągłą fabułę która jest dobra. Ma cały motyw rodziny którego tak brak w innych produkcjach. Jest tak na uboczu uniwersum jak tylko się da. Wg mnie obok Legend Jutra (tych aktualnych które już są świadomie tego jakim serialem są ) jest to jeden z dwóch najlepszych seriali z Arrowverse ale ocenowo wychodzi na to że jest to gówno nie warte uwagi. Loool w tym akurat przypadku nie należy się sugerowac oceną i trzeba to po prostu zobaczyć , ocenić samemu. Wg mnie lepsze nawet od Flasha który teraz kiedy się Arrow skończył się stał jakby wiodącym serialem. Nie jest to pod żadnym pozorem serial wybitny jak The Boys, Umbrella Academy czy Doom patrol ale na pewno nie jest gorszy od Supergirl czy takiego Flasha nawet. Ktoś wie skąd wynika tak niska ocena ??

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Gdybym miał to do czegos przyrównać to najbliżej temu do Netflixowego Luke'a Cage'a ;)

ocenił(a) serial na 3
mordarg

Nie jestem fanem DC i nie znam zbyt wielu seriali z tego uniwersum, ale mam teorię dlaczego ma tak słabe oceny. Najpierw plusy: ten serial ma dobrą muzykę, historia jako całość jest całkiem sensowna, nawet efekty specjalne są ok. Ale... bohaterowie są tak bardzo drewniani, ich postępowanie jest bardzo często pozbawione jakiejkolwiek logiki, slowmotion powoduje wybuchy śmiechu, gadki pseudo emocjonalne są żenujące, serial jest dziwnie zmontowany, pocięty tak że łatwo się pogubić (WTF i clap face co kilka scen), kamery przemysłowe pokazują cięcia serialu i podążają za bohaterami (serio???), meta-ludzie mają moce, ale nawet walcząc ze sobą ich nie specjalnie używają...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones