PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021994}

Black Rock Shooter: Apokalipsa

Black Rock Shooter: Dawn Fall
5,5 71
ocen
5,5 10 1 71
Black Rock Shooter: Apokalipsa
powrót do forum serialu Black Rock Shooter: Apokalipsa

Unikać jak ognia.

ocenił(a) serial na 1

Wizualne dno i kilometr mułu. Animacja postać biedna, że żuł spod biedry dałby jej piątaka z litości. Postacie poruszają się chyba w 10 klatkach a o cieniowaniu to autorzy tego potworka jeszcze nie słyszeli, przez co pomimo, że to grafika 3D mamy do czynienia z pokazem slajdów z płaskimi sprytami prawie jednowymiarowymi. No ale za to tło i wszelkie maszyny dają wizowi w pysk swoim designe rodem z gierki na PS2 i to tych najgorszych. Na czym oni to robili na tanich asetach z uniti? Jednym słowem omijać szerokim łukiem szkoda życia na to coś, bo anime tego nie nazwę.

Momotaro

Oglądałeś poprzednie wersje?

Momotaro

Strasznie trujesz jadem, chyba miałeś zły dzień jak to pisałeś

ocenił(a) serial na 1
anna_gabryelewicz

Nie oglądałem poprzedniej wersji i oceniam wykonanie tej i tylko tej. No dzień miałam zły po zobaczeniu tego chłamu.

Momotaro

No to po co oglądasz od nowszej wersji. Prawdziwy Otaku ogląda od nowa, wersję starsze. Ale jak ci się nowa wersja nie spodobała to starsze też ci się nie spodobają

ocenił(a) serial na 1
anna_gabryelewicz

Okiii… to sporo wyjaśnia. A tak serio to ten argument miałby prawo bytu w przypadku kolejnego sezony, a nie nowej serii tworzonej przez inne studio w zupełnie innym stylu. Nie oceniam całej franczyzy, lecz konkretnie tę serię.

ocenił(a) serial na 1
anna_gabryelewicz

Okiiii… to sporo wyjaśnia. A tak serio to ten argument miałby prawo bytu w przypadku kolejnego sezony, a nie nowej serii tworzonej przez inne studio w zupełnie innym stylu. Nie oceniam całej franczyzy, lecz konkretnie tę serię.

Momotaro

Jak ty zje**ny jesteś xDdDD jedno z lepszych anime tak szczerze a oglądałem sporo miło się to oglądało studio dało radę mam nadzieję że wyjdą kolejne sezony

Momotaro

Postacie wyglądają jakby były wklejone na biedne tli. Tu się zgodzę. Reszta jest gorsza, niż piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones