PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710139}

Hostages

Bnei Aruba
7,0 309
ocen
7,0 10 1 309
Bnei Aruba
powrót do forum serialu Bnei Aruba

Trafiłem przez przypadek na netflixie, po 3 odcinkach bardzo przyjemnie sie ogląda, napięcie wyczuwalne , wartka akcja;)polecam

ocenił(a) serial na 6
damian800

Drugi sezon zdecydowanie lepszy (przynajmniej początek) i bardziej realistyczny. Nie jest to jednak jak dla mnie coś wybitnego, raczej średniak.

damian800

Jak dla mnie to takie 3 na 10. Strasznie niedorzeczny momentami ten serial. Młody, jak ma możliwość gdzieś zadzwonić/napisać, to pisze do jakiejś dupy. Siostra, zamiast wszcząć jakiś alarm, pisze sms-a do chłopaka. A matka, jak ma możliwość zadzwonić, to dzwoni do szpitala, żeby się dowiedzieć o postrzelonych. Dalej, w jednym odcinku Rubin mówi jej, że jej telefon jest na podsłuchu. Mija kilka odcinków, a ona dzwoni i wypytuje o tych postrzelonych. Absurd goni absurd.

chmieleon

Mam takie same odczucia - trzymał mnie w napięciu dopóki nie zaczął się robić niedorzeczny. Historia mocno przerysowana i masa błędów w fabule (doktor, która pojawia się w szpitalu i znika jakby nigdy nic, a nikt nie zwraca na to uwagi / dzieci mające multum szans na wezwanie pomocy i ucieczkę i nie wykorzystujące tego / historia z policyjnym patrolem, który znika po tym jak randomowy gościu wkracza do akcji...). Sama końcówka niemiłosiernie naciągana. Szkoda, bo pomysł był fajny.

plnddk

Nie randomowy tylko pokazał im odznakę policyjną, czy służb specjalnych :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones