PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106589}
5,9 1 407
ocen
5,9 10 1 1407
Boża podszewka II
powrót do forum serialu Boża podszewka II

Nota 1

ocenił(a) serial na 1

Beznadzieja , okropienstwo , gdyby chociaz byl krecony na tasmie filmowej dalbym 3 a tak 1 , producent chcial zaoszczedzic chyba , ale dla mnie kazdy serial , ktory nie jest krecony na tasmie filmwoej jest mdly i sztuczny a ten jest wyjatkowo beznadziejny na dodatek

bonhart22___

Mi też się obraz nie podobał. Film musi być kręcony na taśmie filmowej, bo inaczej wygląda jak teatr telewizji. Jakość obrazu jest ważna przy odbiorze filmu. Pewnie obcieli budżet Pani Cywińskiej. Ciekawe dlaczego? Przecież pierwsza część serialu odniosła ogromny sukces...

ocenił(a) serial na 4
Tomi_2

Już kiedyś porównywałem ten film do programów dokumentalnych, a scenę inwazji sowieckiej do rekonstrukcji zdarzeń z "Sensacji XX wieku". Gra aktorska tego nie jest w stanie uratować, bo na taki obraz po prostu nie można patrzeć.

użytkownik usunięty
bonhart22___

Telewizyjne zdjęcia i montaż faktycznie odzierają film z klimatu. Trudno mi było się do tego przyzwyczaić, zwłaszcza po rewelacyjnej stronie wizualnej pierwszej części. Ktoś chciał chyba zaoszczędzić, no i zaoszczędził na jakości. Gdyby nie to, oceniłabym serial oczko wyżej, choć i tak gra aktorów i dialogi stoją na b. wysokim poziomie - oby każdy serial tv tak wyglądał. Tak że dawanie 1/10 tylko z powodu zdjęć to jednak głupota.

użytkownik usunięty
bonhart22___

Pierwsza seria mnie zachwyciła a druga faktycznie gorzej nakręcona. Drażni mnie też Kinga Preis w roli głównej, bo dla mnie Maryśką zawsze będzie Krukówna.

ocenił(a) serial na 8
bonhart22___

Powiem jeszcze raz: Taki budżet dostali, a i czasy nieweselsze w treści po wojnie były..
Zrozumie się, albo i nie - spodoba, albo i nie; nie zmienia to faktu, że pięknie w drugiej części tę mniej szczęśliwą część historii przedstawiono.
A jeśli rozumie się > i chce przede wszystkim > przekaz filmu, to wybacz, nie przyp...ala się do strony wizualnej, która tutaj akurat na tej taśmie bardziej oddawała rzeczywistość. Ostrzej?..
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones