PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36088}

Boża podszewka

6,9 4 671
ocen
6,9 10 1 4671
Boża podszewka
powrót do forum serialu Boża podszewka

jedyny w swoim rodzaju

ocenił(a) serial na 10

i ja się przyłączam. Piękne zdjęcia, wzruszająca muzyka Jerzego Satanowskiego, wybitni
aktorzy, którzy ze swoich talentów wykrzesali chyba wszystko co tylko mogli. Poza tym
idiotyczne jest krytykowanie go za brak autentyczności biorąc pod uwagę to, że jest on
ekranizacją powieści Teresy Lubkiewicz- Urbanowicz, filmowej Gieniusi. Ale pruderyjnym
polakom, którym tematyka serialu kojarzy się z BDSM rzeczywiście zdecydowanie polecam
kolejne odcinki serialu Klan

ocenił(a) serial na 9
tomuniu

zawsze z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki. Osobiście jakby i 10 razy powtarzali w tv i tak mi się nie znudzi. Ten film powodował że wszyscy u mnie w domu odrywali się od własnych zajęc. Siadalismy razem i z zaciekawieniem oglądaliśmy, niezależnie od wieku. Raz rozśmieszał do łez, raz chwytał za serce. Ubolewam tylko nad faktem że nie było nam dane oglądac Agnieszki Krukównej w innych produkcjach. Szacun dla niej wielki!

ocenił(a) serial na 9
tomuniu

Świetny!!! Tyle lat już czekam na powtórkę tego serialu w tvp i nie mogę się doczekać. Zamiast tego enty raz powtarzają Stawkę większą niż życie. Nie rozumiem tego
.

mar_pat18

Serial wybitny, ogląda się jednym tchem. Cały serial można kupic w zestawie w Media Markt i spokojnie obejrzec.

ocenił(a) serial na 10
tomuniu

Zgadzam się. Ten serial jest wybitny. I co dziwne - każdy aktor dał tu z siebie wszystko, nie ma tu sytuacji że ktoś słabo zagrał albo któryś odcinek był słabszy. Michałowski, Stenka, Grabowski, Tyniec, Herman, Śleszyńska, Ferency - zagrali wspaniale, pozostali aktorzy również. Książka też jest bardzo dobra.

ocenił(a) serial na 10
czubajka_filmweb

Wszyscy się zachwycają, a ocena tylko 6,6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones