PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718443}

BoJack Horseman

8,6 64 855
ocen
8,6 10 1 64855
8,8 18
ocen krytyków
BoJack Horseman
powrót do forum serialu BoJack Horseman

Coś podobnego

ocenił(a) serial na 10

Właśnie skończyłem oglądać Bojacka, kojarzą może Państwo seriale w podobnym klimacie? Coś po prostu dla dojrzałego widza. Dzięki.

ocenił(a) serial na 9
bartus_to

Polecam Breaking Bad (tytuł który spodoba się większości), a osobiście Utopia (brytyjski serial, poważne tematy w klimacie sci -fi), Detektyw z HBO nie z TVN- u, Pitbull (świetny Polski serial), a wklimacie animacji South Park ( w zalewie kloacznych żarcików jest poukrywane wiele problemów trawiących współczesne społeczeństwo)

ocenił(a) serial na 10
misiek07_91

Serio uważasz, że podane przez Ciebie seriale są w klimacie Horsemana? No chyba, że Breaking Bad jest podobno w tym, że tam gra Aaron Paul a BoJacku podkłada głos pod Todda:)

ocenił(a) serial na 9
fllaczek

fakt, byłem trochę pija.. tj. zmęczony i nie doczytałem, poleciłem dobre seriale które ostatnio oglądałem, chociaż South Park na trzeźwo też polecam i Rick and Morty

ocenił(a) serial na 9
bartus_to

Póki co, obejrzałem tylko 10 pierwszych odcinków, ale nie cały czas mam wrażenie że jest to produkcja czerpiąca sporo z bukowskiego więc poleciłbym Ci Californication :) o ile w dalszych odcinkach nie ma znacznych zmian to oba seriale mają podobny klimat.

ocenił(a) serial na 10
bartus_to

Polecam Black Mirror coś w rodzaju przestrogi przed technologią

ocenił(a) serial na 9
Zelak2002

O tak, Black Mirror daje do myślenia. Również polecam, ale ostrzegam – prawda o ludzkości potrafi przygnębić :)
Za to z mojej strony polecam Porę na przygodę. Na pierwszy rzut oka to kreskówka dla dzieci. Ale pod dość absurdalnym humorem chowa się dużo brutalnej prawdy o życiu. :)

ocenił(a) serial na 9
bartus_to

Wiem ze bardzo odkopuje temat ale Bojack ma wiele wspólnego z głównym bohaterem Mad Men :)

ocenił(a) serial na 10
Radiks93

zdecydowanie tak!

ocenił(a) serial na 8
bartus_to

Californication jest najbliżej.

ocenił(a) serial na 10
ikcibaZlewaP

Ohh Yeahh!

ocenił(a) serial na 9
bartus_to

Rick and Morty

ocenił(a) serial na 10
bartus_to

Gdy zaczęłam oglądać BoJacka, moim pierwszym skojarzeniem był serial Daria – mimo że to teoretycznie to produkcja młodzieżowa dla MTV, to sporo w nim goryczy tak jak w BoJacku. A poza tym Diane jest raz porównana do Darii, więc myślę, że twórcy mogli się troszkę zainspirować klimatem tej animacji ;)

http://www.filmweb.pl/serial/Daria-1997-103922

ocenił(a) serial na 6
bartus_to

Rick i morty to fajna posrana animowana komedia dla młodzieży i dorosłych

ocenił(a) serial na 7
Maks_Miazek

Rick i Morty pomimo sporej dozy toaletowego humoru jest dużo bardziej dwuznaczny i mroczniejszy. Owszem Rick nie stroi od przesadnej zapalczywości, używek i użalania się nad sobą, jednak stanowi to ozdobnik fabuły a nie jej treść.

bartus_to

Wilfred

bartus_to

Mnie to trochu podobne jest do serialu "Ekipa"
Też o aktorach, reżyserach i agentach. Oczywiście Bojack jest bardzie odważniejszy (mozny język i więcej scen seksu)

ocenił(a) serial na 9
bartus_to

Mad Men - główny bohater ma takie same cechy jak Bojack, podobne związki, relacje z innymi i historia jest prowadzona podobnie.

ocenił(a) serial na 8
bartus_to

Brickleberry, chamska animacja z doskonałym dubbingiem. Idealnie wpasowuje się w twoje oczekiwania.

ocenił(a) serial na 9
stronghaste

Tak, bo Brickleberry gdzie prymitywny, wulgarny, nieśmieszny humor i kompletny brak fabuły czy refleksji ma coś wspólnego z Bojackiem...

ocenił(a) serial na 8
Sewer007

Skoro już tak chamsko atakujesz, trzeba mieć spory dystans i być trochę inteligentnym żeby zrozumieć kunszt żartu jaki był w Brickleberry. Nie każdy z kijem się rodzi O.

ocenił(a) serial na 9
stronghaste

No niestety kolego ale jest dokładnie odwrotnie - humor w brickleberry jest na poziomie przedszkolaka lub polskiego kabaretu- o patrz zesrał się! Albo O to jest baba jak facet haha! Do jego rozumienia nie potrzebna jest inteligencja - bawi przede wszystkim prostaczków. Żadne herezje mi nie straszne i śmiać się można ze wszystkiego - ale na Boga niech to będzie choć trochę na poziomie.

ocenił(a) serial na 8
Sewer007

Dobry serial komediowy to taki w którym przez cały odcinek wynika coś z czegoś a czasem i nawiązuje do przeszłości serii. Żarty o których ty nadmieniłeś są godne co najwyżej TEEN Titans GO, a te w Brickleberry bardziej przynoszą mi na myśl (sposób opowiadania historii) Przyjaciół czy Dwóch i pół.

Ja rozumiem, że jesteś mega fanem Bojacka, ze względu na tą część retrospekcyjną i również bardzo ją doceniam, aczkolwiek stawiam serie Brickleberry na równi z Bojackiem bo obie dały mi tyle samo rozrywki, w różnych zakresach - tj. satysfakcji.

Nie każdy musi mieć wręcz socjopatyczne poczucie humoru, ale uznanie ww żartów za bardzo proste, wręcz przedszkolne i chamskie to w mojej opinii dość spore lekceważenie.

ocenił(a) serial na 10
stronghaste

Zjadłem Brickleberry w tydzień.
Chamski humor, dobrze sie oglądało ale porównywać do Bojacka się nie da.
To całkiem inny poziom humoru i całkiem inny typ filmu.

ocenił(a) serial na 7
Sewer007

W zasadzie o BoJacku można napisać podobny jak to stronghase nazwał "hejt" (czyli nieprzychylną opinię opartą na upodobaniach)... No bo co to za serial że przez cały pierwszy sezon obraca się wokół wydumanej głębi psychologicznej użalania się nad sobą tytułowej postaci a potem żeby ruszyć z fabułą z miejsca roi się od absurdów typu akcja ratunkowa z durszlakami albo szajba aktorki drugoplanowej rodem z "polskiego kabaretu". W Brickelberry było kilka błyskotliwych perełek, choć przyznaję zbyt mało żeby dla nich przemierzać głębiny toaletowego humoru. Dużo lepiej prezentuje się pod tym względem choćby Paradise PD (odcinek w którym Fitz przypadkowo się postrzelił to kawał piekielnie trafnej satyry na media) Brickelberry można odwiedzić chyba głównie by detchnąć od wszechobecnego zgiełku politycznej poprawności i telewizyjnego etosu.

ocenił(a) serial na 10
bartus_to

Polecam Big Mouth! :D

bartus_to

"Drawn together"? może?

ocenił(a) serial na 9
bartus_to

podobny klimat to może Rick i Morty, szczerze to pierwszy odcinek jest okropny, reszta dopiero daje rade, mogę jeszcze zaproponować serial Archer, kolejna animacja dla dorosłych, może ci się spodoba bo niewiele seriali jest w klimacie BoJacka

ocenił(a) serial na 10
bartus_to

Mad Man

ocenił(a) serial na 10
bartus_to

Polecam "F is for family", też na Netflixie :x

ocenił(a) serial na 10
bartus_to

"WHAT ARE YOU DOING HERE!!!"
Bojack Horseman

ocenił(a) serial na 9
bartus_to

Przejrzałem odpowiedzi i dziwne, że tylko mnie serial skojarzył się z Californication. Calkiem niedawno całą serię skończyłem. Bardzo podobny główny bohater. Sławny "plejboj" ze skłonnościami do używek, przelotnych znajomości. Ciekawe historie postaci drugoplanowych itd. polecam ogólnie :)

bartus_to

Dokładnie w tym klimacie jest 6-odcinkowa włoska animacja na Netflixie o tytule Strappare Lungo i Bordi - Oderwij wzdłuż linii. Narracja momentami szybsza, refleksja i żarty podobne. Zdecydowanie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones