PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718443}

BoJack Horseman

8,6 65 027
ocen
8,6 10 1 65027
8,8 18
ocen krytyków
BoJack Horseman
powrót do forum serialu BoJack Horseman

Hollyhock

ocenił(a) serial na 10

Ożesz w mordę-tego się nie spodziewałem.Ostatnie 2 odcinki 4 sezonu nieźle namieszały.Chciałem,by to była jego córka a tutaj - siostra. Ostatnia scena-aż się uśmiechnąłem. 5 sezon na pewno też będzie super!

ocenił(a) serial na 9
kubix28

przedostatni odcinek - o matce Bojacka - tak mroczne bagno ale... wow. Dawno nie oglądałam tak doobrego dramatu, a ten w dodatku jest "tylko" animowany!
Mam nadzieję, że Princess Carolyn będzie mieć dziecko :)

kubix28

Nie rozumiem tylko jednego. BoJack jest już po pięćdziesiątce, a Hollyhock ma 17 lat. Jednak kiedy Henrietta była w ciąży BoJack wyglądał bardziej na siedmiolatka niż starego konia po trzydziestce

Kwarak

Nieprawda. Kiedy podstarzały Butterscotch ma romans z Henriettą, BoJack od 3 lat jest już na bezrobociu, a Beatrice przyjeżdża do niego z obrazem po dziadku do posiadłości w Hollywood. Kilka miesięcy później Butterscotch przychodzi skruszony do Beatrice z informacją o ciąży.

all is on

Obejrzałem jeszcze raz i masz rację, BoJack mówi, że trzy serial zakończyli 3 lata temu, czyli był wtedy rok 1999, wszystko się zgadza. I tak spora różnica wieku jak na rodzeństwo

ocenił(a) serial na 10
Kwarak

jest udowodnione, że mężczyźni mogą spłodzić dziecko nawet w wieku 65 lat, więc między rodzeństwem spokojnie może być różnica nawet 50 lat, czyż nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones