PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745570}

Bodo

6,8 7 904
oceny
6,8 10 1 7904
Bodo
powrót do forum serialu Bodo

Skoro zagrał w nim Schuchardt, to trzeba oglądać. Wszak to jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia.

ocenił(a) serial na 3
rejmons

dokładnie, dlatego zamierzam oglądać od odcinka nr 5 ;) Schuchardt gdzie się nie pojawi - rozwala :)

Sitka89

A ja od pierwszego odcinka i nie przeszkadza mi Pan Królikowski oglądanie od 5 odcinak trochę nie ma sensu, bo ominą cie początki historii tego wielkiego artysty jakim był Eugeniusz Bodo .

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Wiesz każdy ogląda serial z innych pobudek. Ja nie fascynuję się aż tak życiem samego Bodo, bardziej interesuje mnie kolejne wcielenie Schuchardta i głównie z jego powodu zamierzam zerkać na produkcję TVP.
A gra Pana Królikowskiego już w zwiastunach mnie odrzuca, nie przekonuje i już (chociaż znam ludzi, których już same zwiastuny z Nim zaczarowały i wróżą mu sukces - każdy ma prawo odbierać to inaczej), więc... żeby nie wyrabiać sobie o Nim złego zdania wolę nie widzieć, bo po co potem niemiłe uwagi wypisywać ;)
Ale na Schuchardta czekam niesamowicie i już nie mogę się doczekać kwietniowych odcinków z Jego udziałem.

Sitka89

Oczywiście jak kto woli mnie on w zwiastunach nie drażnił, ale każdy ma swoje osobiste zdanie i również się z tobą zgadzam że każdy ma inny powód aby obejrzeć serial .

Ja głównie chcę obejrzę ,, Bodo'' bo uwielbiam właśnie seriale biograficzno-muzyczne, a i sam Eugeniusz Bodo miał tak bujne życie że jestem ciekaw jak to pokarzą w tym serialu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones