PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676264}

Haganai Next

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next
7,1 573
oceny
7,1 10 1 573
Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next
powrót do forum serialu Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next

Świetny humor, postacie i fanserwis.

ocenił(a) serial na 10
pawel_nowakk

Ja bym powiedział, że nawet lepsze niż 1 sezon, w 3 zapewne będzie już jakiś romans(na to liczę) szkoda tylko, że nie będzie to Sena ;/

ocenił(a) serial na 9
Raiton

Przecież Sena została wybrana przez głównego bohatera. Przynajmniej to sugerowała końcówka. Yozora płakała na końcu i odeszła.

Lecz romans i tak mało mnie interesuje. Najlepsze w tym anime były te genialne teksty i fanserwis. Wszystkie dziewczyny były fajne, ale zdecydowanie najbardziej Sena, Kobato, Maria i Yozora.

Zresztą jest to anime, które ma sens oglądać tylko w wersji bez cenzury czyli Blu-Ray.

ocenił(a) serial na 10
pawel_nowakk

Wiesz, końcówka mogła sugerować to, że wybrał Sene albo po prostu chciał jej powiedzieć, że to jednak nie to jak to bywa z takimi postaciami(w sensie drugoplanowymi). A co do dziewczyn to rudzielec nieźle denerwuje i momentami Yozora.

Raiton

Dla mnie również zdecydowanie lepszy niż pierwszy sezon. Jakoś tak więcej się w drugiej serii dzieje, jest śmieszniej i coraz mocniej zarysowany wątek miłosny sprawia, że jest ciekawiej z odcinka na odcinek, a dwa ostatnie to już w ogóle niezła jazda pełna szoków... Ogólnie ostatni odcinek wskazuje na to, że będzie trzecia seria, ale z tego co widzę to najwcześniej za rok...cholera...

ocenił(a) serial na 9
Skaffim

Jedne z najlepszych odcinków to te, w których była mowa o grach eroge. Chociażby jak Sena miała na głos czytać erotyczne teksty.

ocenił(a) serial na 9
pawel_nowakk

Super anime. Ciekawe czy bedzie ten 3 sezon. Ja tam licze na romans, ale skoro to haremówka to pewnie z kazda ciut ciut tylko. Mi sie wydaje ze nie wybral Seny. Po prostu zrozumieli ze wszyscy juz sa przyjaciolmi z tego sie cieszył. On wszystkich chyba lubi równo, nie moglby wybrac. Yozora sie zalamala, ale mysle ze jak sie ogarnie i przestanie życ przeszloscią to bedzie ok.

ocenił(a) serial na 9
BishoOni

Ale tak zakończyli anime i zapewne nie bez powodu.

pawel_nowakk

Nie zakończyli, bo zapewne będzie trzeci sezon. Na to wskazuje manga.

ocenił(a) serial na 9
Skaffim

Raczej wątpię w III sezon.

pawel_nowakk

Dlaczego? Manga sięga o wiele dalej niż anime.

ocenił(a) serial na 9
Skaffim

Tak, ale skoro do tej pory nie ma kontynuacji, to raczej nie będzie.

ocenił(a) serial na 8
pawel_nowakk

Dalej komentarzy nie czytam bo nie chcę spoilerów ;)
Ale mógł byś mi tak w skrócie opisać o czym jest I sezon?? bo nie ma opisu...?

ocenił(a) serial na 9
Tindela

W skrócie o szukaniu przyjaciół. Ogólnie powstaje grupka osób, które razem grają czy bawią się w inny sposób (plus lekko zarysowany wątek romantyczny).
Wyjątkowo śmieszne i fajne anime. Polecam BD bo nie ma cenzury.

ocenił(a) serial na 8
pawel_nowakk

Dzięki :)
Więc zabieram się za oglądanie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones