PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325374}

Bracia i siostry

Brothers & Sisters
7,5 4 323
oceny
7,5 10 1 4323
Bracia i siostry
powrót do forum serialu Bracia i siostry

Życie po 5 sezonie

ocenił(a) serial na 10

Czy ma ktoś też tak, że zakochał się w tym serialu i żyje nadzieją, że będzie jednak 6 sezon?

ocenił(a) serial na 10
patbyk

fani mobilizujmy się i może jakieś forum o B&S?

ocenił(a) serial na 10
patbyk

ja się zakochałam w tym serialu. i żyję nadzieją, że następnego sezonu nie będzie.
zrobiła by się z tego beznadiejna telenowaela. serial trzymał poziom przez 5 sezonów, chociaż piąty i tak był już lekko naciągnięty. myślę, że skończyło się w odpowiednim momencie :)

rockowa69

Został mi ostatni odcinek aby zakończyć moją 6 dniową przygodę z B&S ale czuje że nie jestem gotowa i póki co cały czas odkładam zakończenie.
Bardzo dobry serial, każda z postaci miała w sobie coś dobrego jak i złego :p każda śmieszyła na swój sposób ale też irytowała ;) Jednak nikt nie przebije sarkazmu Kevina i tej postaci będzie brakowało mi najbardziej...Nadal został mi ten jeden ;)

ocenił(a) serial na 10
chicken86

mi chyba Nory najbardziej brakuje i Sarah. w ogóle wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
rockowa69

oj a mi najbardziej brakuje rozmów telefonicznych kiedy nikt nie miał niczego wiedzieć a się okazuje że wszyscy nagle wszystko wiedzą ;) lubiłam te pogaduchy, rozśmieszały mnie, B&S to świetny serial na poprawę humoru, ale i można sobie przy nim popłakać ;)

ocenił(a) serial na 9
dddorota

Dokładnie, również najbardziej tęsknię za tymi rodzinnymi rozmowami przez telefon, to były jedne z najlepszych scen w tym serialu. :)

ocenił(a) serial na 9
patbyk

właśnie skończyłam oglądać ost. odcinek i jest mi strasznie smutno, że nie poznam dalszych losów tej wspaniałej rodzinki. Naprawdę zżyłam się z nimi. Przez 45 minut żyłam innym życiem! Strasznie żałuję, że to już koniec ;(

alicek246

warto ogladac ten serial ? czy ma jakies sensowne zakonczenie czy anulowanie kolejnych sezonów urwało wątki których zakonczenia nie bedzie?

ocenił(a) serial na 8
alicek246

Obejrzałam 5 sezonów w 3 tygodnie, życie Walkerów wciągnęło mnie tak bardzo, że niektóre odcinki i sceny oglądałam po 2 razy. Najbardziej będę tęsknić za Kevinem, za jego tekstami, poczuciem humoru, tym jak jego postać ewoluowała, bawiła, wzruszała i wkurzała jednocześnie. Oczywiście pewne kwestie Norry i jej sposoby na rozwiązywanie problemów równiez długo pozostaną w mojej pamięci.Natomiast kolacje u Walkerów i rozmowy telefoniczne sprawiały, że ze śmiechu, zgrozy i wzruszenia jednocześnie rozpadałam się na kawałeczki o 2 w nocy. Odczekam z tydzień, pożegnam się z Walkerami i zacznę oglądać inny serial, taki, który już się skończył:-) Chętnie przyjmę jakieś ciekawe sugestie:)

grampiana

Polecam Powrót do Providence, 5 sezonów. Rodzinny serial, lekko komediowy.

patbyk

http://en.mediamass.net/culture/brothers-sisters/reunion.html

Najpewniej fake, ale miło było choćby przez chwilę pomarzyć...

ink1313

I wiadomo coś w końcu na ten temat ?

patbyk

Jaki udział w tym serialu ma Emilly Vancamp? Pytam bo jesli gra tam "ogony" to chyba nie warto pobierać. PS do którego sezonu występuje?

ocenił(a) serial na 9
smoke_city

Spory. Od bodajże 2 sezonu jest w głównej obsadzie (w 1 recurring) i jest chyba do ostatniego sezonu. Pojawia się w 75 odc. ze 109 wg IMDb

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones