PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325374}

Bracia i siostry

Brothers & Sisters
7,5 4 326
ocen
7,5 10 1 4326
Bracia i siostry
powrót do forum serialu Bracia i siostry

Serial podobny

użytkownik usunięty

Hej, kończę właśnie 5 sezon B&S i zastanawiam się czy ktoś może mi polecić jakiś serial podobny do tego? Strasznie się zżyłam z rodziną Walkerów i będzie mi ich brakować, dlatego szukam czegoś podobnego ;)

Nie oglądałem "braci i sióstr" ale rewelacyjnym serialem obyczajowym jest "six feet under"

ocenił(a) serial na 10

Podobny serial to Parenthood, polecam!

Ja też polecam Sześć stóp pod ziemią. Myślę, że Ci się spodoba. Ja najpierw zakochałem się w Sześciu stopach, a potem trafiłem na B&S.

użytkownik usunięty
Piotr1975

W moim przypadku też najpierw był SFU, a potem B&S, ale dzięki za rady :D

ocenił(a) serial na 8

U mnie też tak samo. W międzyczasie Breaking Bad i True Blood :) A z bardziej komediowych polecam "My family".

Serial komediowy, ale od początku oglądania B&S jakoś mi się z nim kojarzył. Ma jakoś podobny klimat, też opowiada o grupie silnie zżytych ze sobą ludzi w średnim wieku, wspierających się, spierających ze sobą, z wyrobionymi przez lata nawykami i poczuciem humoru. Są ciekawe wątki, życiowe problemy, zabawne sytuacje. Tytuł, o którym mówię, to: "Moje chłopaki".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones