PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004585}

Bracia

6,9 492
oceny
6,9 10 1 492
Bracia
powrót do forum serialu Bracia

Ponoć latem rozpoczną się zdjęcia do drugiego sezonu.

https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/bracia-polsat-serial-2-sezon-kiedy-start uja-zdjecia

ocenił(a) serial na 7
Moncia21

Tak podejrzewałam, akcja tego serialu niby posuwa się do przodu, ale jakoś tak powoli, więc obstawiam, że on od początku był przygotowany na co najmniej 2 sezony.

k63

Dziwi mnie trochę ta cisza/brak informacji czy też jakiegoś potwierdzenia ze strony aktorów lub nawet produkcji. Ostatnio na insta u serialowej mamy braci, znalazły się nawet wspominki z planu z osobami, które pracowały przy serialu i z opisu jeszcze wtedy nie wynikało jakby się mieli ponownie spotkać, więc ciekawa sprawa, gdyż nie wierzę, że do tej pory główni aktorzy nie zostali o wszystkim poinformowani... Swoją drogą ciekawe od kiedy oni mogą wiedzieć, że wejdą na plan już latem. Podejrzewam, że takie coś ustala się na długo przed nagraniami, a tym bardziej przed ustalaniem dogodnego terminu, bo przecież każdy z nich ma zapewne swoje plany jak i zobowiązania czy to aktorskie typu film, teatr, serial, czy nawet jakieś rodzinne wakajki lub coś podobnego.

ocenił(a) serial na 7
Moncia21

Pewnie tak, ale może być też opcja, że szczegóły były dogrywane z nimi i nie mogli jeszcze nic powiedzieć/napisać w mediach społecznościowych

k63

Możliwe :) Ciekawe jak z obsadą, zostaną wszyscy z pierwszego sezonu czy kogoś zabraknie hm...

Moncia21

Ja mam nadzieję,że powstanie 2 sezon ... uwielbiam wszystkich chłopaków,a najbardziej Wojtka ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones