PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 759
ocen
8,8 10 1 294759
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Wczoraj skonczylem ogladac Breaking Bad i od tej pory nie moge sie pozbierac, chodze skołowany, cały czas mysle tylko o tym. Boje sie ze wpadne w jakas depresje. Do tej pory ogladalem sporo seriali, w tym LOST, PRISON BREAK, BATES MOTEL ale BREAKING BAD zmiazdzył wszystko co miał na swojej drodze, podobnie zreszta jak Heisenberg. Tez odczuwacie smutek po tym arcydziele?

damianjanwlodarczyk

Skończyłem jakąś godzinę temu i mam to samo tzn nie że jakaś depresja, ale ten serial naprawdę jest dosyć ciężki.

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

Miałem dokładnie tak samo kiedy skończyłem BB. Nie wiedziałem co zrobić ze swoim życiem. Polecam Ci zacząć oglądać jakiś nowy serial, w który też się wkręcisz. Mi pomogło :D

ocenił(a) serial na 10
InfernoTERR0R

Co myslicie o Dexterze ? To dobre rozwiazanie po Breaking Bad ? Czytalem troche i ludzie pisza ze jest niezly.

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

Do końca 4 sezonu fenomenalny. Później następuje spadek kondycji, ale serial jest z pewnością godny uwagi, jeden z moich ulubionych zdecydowanie.

damianjanwlodarczyk

Też myślałam żeby się wziąć za Dextera, ale dzięki "uprzejmym" użytkownikom Filmwebu zdążyłam się dowiedzieć jak kończy się ten serial. Dlatego prośba do wszystkich: nie spoilerujcie innych seriali na forum BB, bo odbieracie ludziom przyjemność z oglądania.
Dziękuję za uwagę.

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

Ogólnie 1,2,4 sezon są na prawdę ok, ale 7,8 to kompletne dno.
Ogółem - warto, ale raczej będziesz rozczarowany od 6 sezonu w górę

ocenił(a) serial na 10
bobo553

jaki sezon 7 i 8 ?? Przecież jest 5 sezonów... Pomyłka jakaś...

ocenił(a) serial na 10
bambus370

Czytaj ze zrozumieniem ;)

ocenił(a) serial na 10
KrolBigosu

przeczytałem jeszcze raz i człowiek piszę że jest "rozczarowany od 6 sezonu w górę"... :)

ocenił(a) serial na 10
bambus370

po pierwsze sorry, że dopiero odpisuję. Napisałem czytaj ze zrozumieniem, bo jakbyś zwrócił uwagę, to on pisał o Dexterze, a on ma więcej niż 5 sezonów. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
KrolBigosu

Ok to rozmawiają o dexterze na forum BB. To ja nie oglądałem kilku sezonów życia w mojej parafii t.j. wielu niedziel nie widziałem, ludzie mówią że można startować od sezonu któregokolwiek -podobny równy poziom...

ocenił(a) serial na 10
bambus370

Nie będę ukrywał, że nie skumałem twojego komentarza :D

ocenił(a) serial na 10
KrolBigosu

Spoko

ocenił(a) serial na 10
bambus370

Też myślę, że fajnie :D

KrolBigosu

Mi też się wydaje pogmatwany

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

ja obejrzałam Dextera i myśle, że jest to tak samo genialny serial. końcówka-genialna.

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

Ee tam, może i Dexter miał spadek kondycji, ale nawet jego najgorsze odcinki są moim zdaniem lepsze od wielu dobrych seriali.

ocenił(a) serial na 8
damianjanwlodarczyk

ja się po Dexterze do dziś nie mogę pozbierać,a minęły już tygodnie :P tak więc nie wiem czy to dobry plan :) Poza tym ja zaczęłam oglądać BB właśnie żeby zapomnieć o Dexterze i teraz klin klinem wbiłam tak naprawdę i jest jeszcze gorzej niż było

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

Ja zamiast Dextera (którego oglądałem) osobiście polecam seriale takie jak: Hannibal (2013) lub Vikings (2013). Póki co mają po 2 sezony tylko, ale oba trzymają poziom. :) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 7
batesmotel27

Po tym już nic nie będzie takie samo...

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

Polecam Dextera. Jest genialny. Oglądałam 3 lata temu i długo był dla mnie numer jeden... z tym, że właśnie skończyłam Breaking Bad i chyba skocze zaraz z balkonu.

InfernoTERR0R

To tak jak pinkman.. masakra jakas ... same pipkmany na tym świecie ..tylko walter jest gość

ocenił(a) serial na 5
InfernoTERR0R

Spróbuj mety może pomoże jak nie wiesz co zrobić ze swoim życiem.

ocenił(a) serial na 9
damianjanwlodarczyk

miałam identycznie po zakończeniu oglądania "Six Feet Under" :/
cholera jakby mi ktoś tlen odciął

ocenił(a) serial na 9
irlandia28

Dokładnie, ja to samo. Dopiero co skończyłam BB - cóż, serial mocny, ale (w moim mniemaniu) nie umywa się do Six Feet Under. Po nim nie mogłam się długo ogarnąć, a po BB nie ma tragedii - ot dobry serial do obejrzenia.

ocenił(a) serial na 10
Samne

"ot dobry serial do obejrzenia" - obrażasz to wielkie dzieło i jego twórców w tej chwili...

ocenił(a) serial na 9
miko1356

Dla Ciebie może być rewelacyjny, dla mnie jest po prostu dobry. Dobrze mi się go oglądało, fajna akcja - ale dla mnie był zwyczajnie ok. W moim odczuciu nic nie przebije Six Feet Under i to po prostu moja subiektywna opinia.

ocenił(a) serial na 10
Samne

Co wy widzicie w 6 stóp pod ziemią. To strasznie nudne było.

ocenił(a) serial na 10
jacekturysta

Wiem, że minęło już 8 lat, ale i tak ci odpiszę. Z 6 stóp pod ziemią miałem na początku podobne odczucia. Odpychał mnie swoim przygnębiającym klimatem, a każdy odcinek według schematu "ktoś umiera w dany sposób, a potem jest pogrzeb" jakoś nie specjalnie do mnie przemawiał. Po pierwszym sezonie nie chciało mi się go oglądać dalej z tego powodu. Przydarzył mi się jednak potem dość trudny okres w życiu, więc postanowiłem że dam serialowi drugą szansę. No i muszę przyznać, że po obejrzeniu całości zaintrygował mnie do tego stopnia, że obejrzałem go później jeszcze raz, tym razem nawet uważniej. Do tej pory jest mojej topce ulubionych seriali. To, w jaki sposób przekazuje on że warto doceniać życie i nie lękać się śmierci, wywiera ogromne wrażenie.

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

jestem tydzień po skończeniu i dalej cierpię ;(

ocenił(a) serial na 9
damianjanwlodarczyk

Nie. Skończyłem oglądać po czym przeszedłem do obowiązków dziennych. Bez przesady z tą depresją ;P

ocenił(a) serial na 9
damianjanwlodarczyk

Depresji to ja nie miałem, ale odczuwałem pewien brak i smutek, że nie zobaczę już Heisenberga w akcji :)

Ale lekiem na moje zło był serial The Wire, mogę polecić z czystym sumieniem. Pierwszy odcinek Cię nie powali, ale daj mu czas.
Serial dosyć realistyczny na wielu płaszczyznach, ale to możesz sobie o nim poczytać po zakończeniu oglądania. Nie wiem jak z aktorami, ale chyba nie każdy jest typowym aktorem, niektórzy są chyba wzięci prostu z ulicy co dodaje smaczku :)

pzdr
ps. jeszcze polecę serial OZ. No i Dexter, ale czym dalej tym scenariusz obniża znacznie poziom, ale też można zatęsknić za tytułowym bohaterem, co sprawia że warto go IMO obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

ja skończyłam oglądać jakieś 30 minut temu i chyba już mam depresję.

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

wczoraj oglądałem ostatni odcinek i najbardziej mi chodzi po głowie śmierć Henka i jak dalej żyl Jessie.. pierwszy i pewnie ostatni tak świetny serial moim zdaniem sezon 4 mógłby mieć więćej odcinków ....

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

Ja skonczylem 2 miechy temu i jeszcze mam "depresje":) Polecam ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=SlZZFX8lqbg
Sam od czasu do czasu go sobie wlaczam!

ocenił(a) serial na 10
snail_1981

the wire , serial tak samo dobry jak w breaking bad , tyle , że jest Bardziej realistyczny przez to ma trochę mniej akcji niż BB ., ,

ocenił(a) serial na 10
michalkuc1993

zabieram sie za the wire. Narazie widzialem pierwszy odcinek, ktory nie zachwycil ale tez nie zniechecil.

ocenił(a) serial na 10
snail_1981

Wystarczy przejść przez pierwsze 5-6 odcinków, dalej uzależnia jak niebieska meta.

damianjanwlodarczyk

POLECAM SONS OF ANARCHY

daxTNK

Najlepsze co w życiu oglądałam.
Po skończeniu marzyłam by wymazać go z pamięci by móc oglądać jeszcze raz. Mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 10
damianjanwlodarczyk

Mnie pomogło oglądanie serialu scifi 4400 jak ktoś lubi ten gatunek filmowy.

theart

4400 to fantasy a nie sci-fi dorszu.

ocenił(a) serial na 10
lesiu234

poczytaj co to fantasy płotko

theart

Właśnie przed chwilą miałem rozmowę na ten sam temat z innym gupikiem:
http://www.filmweb.pl/serial/Tajemnice+Smallville-2001-90364/discussion/Ogl%C4%8 5da%C4%87,2209959#post_11993094

Dwie masakracje przy jednym ogniu.

ocenił(a) serial na 10
lesiu234

I jak widzisz nic ci to dało, wciąż nie znasz podstaw. To ma swoją nazwę.

lesiu234

A co to jest "gupek"?

czarna_wdowa

Tfu! "GUPIK"... TO TAKA RYBA? ma to związek z BB?

ocenił(a) serial na 10
lesiu234

Jak dla mnie 100% Sci-Fi.
Pozdrawiam!

maklejn

Jeżeli wierzysz (słowo klucz), że postęp technologiczny i naukowy pozwoli na stworzenie człowieka, który uzdrawia poprzez dotknięcie albo potrafi czarować to musisz mieć bujną wyobraźnię. Zatem to nie jest ani Sci-Fi ani Fantasy tylko serial RELIGIJNY. Dla takich ludzi jak Ty i kilku innych z tego tematu, którzy twierdzą (wierzą), że jest możliwe stworzenie nadludzi i superbohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones