Breaking Bad (2008-2013)
Breaking Bad: Sezon 3 Breaking Bad sezon 3, odcinek 4
odcinek Breaking Bad (2008-2013)

Zielone światło

Green Light 47m
8,3 3 886
ocen
8,3 10 1 3886
Breaking Bad
powrót do forum s3e4

Zawiera spoilery

Zupełnie nie dotarł do mnie ten odcinek. W jednej chwili z dobrego nauczyciela, najlepszego kucharza metaamfetaminy stał się nikim. W dodatku do tego wszystkiego zrobili z ćpuna geniusza, który nauczył się gotować jak Heisenberg. Rozumiem, że jest to dramat, ale bez przesady. Scena z próbą rozwalenia szyby rozbawiła mnie, czy też nieudana próba zaliczenia pani dyrektor. Ogółem rzecz biorąc z Heisenbergera robią poprostu gigantycznego idiotę, załamanego idiotę, ale nadal idiotę.

tauren333

Przecież Walter wyraźnie dał do zrozumienia, że to co ugotował Pinkaman jest gorsze od tego co sam robił, więc nie wiem dlaczego doszedłeś do wniosku, ze nauczył sie gotowac jak Heisenberg.
A to, że zrobili deal z Pinkmanem to pewnie tylko po to żeby sie zbliżyć do White'a.

Myśle, że nie robią z niego idioty, gościu jest po prostu rozbity emocjonalnie a wtedy ciężko o jakieś logiczne działania. Uważam, że jest tylko kwestią czasu kiedy Walter pozbiera sie do kupy.

ocenił(a) serial na 10
noir_watcher

Niekoniecznie Pinkman ugotował gorszą metę. Widać było że Walter jest zazdrosny a zarazem zły o to że jego uczeń gotuje według jego receptury. Dlatego powiedział że jest gorsza. Zresztą kwestią czasu było kiedy Jessie stanie się drugim Haisenbergiem. Chłopak jest dość rozgarnięty i jak widać szybko się uczy.

Zgadzam się z noir watcherem, Walter jest rozbity, przestał myśleć racjonalnie, ponoszą go emocje stąd te nieudolne próby uwiedzenia pani dyrektor, czy awantura w firmie u szefa Skyler. Musimy pamiętać że jego totalna przemiana w bezwględnego kryminalistę o której wszyscy marzą, jeszcze nie nastąpiła. Wciąż w nim tkwi ten biedny, skundlony zagubiony Walter White-nauczyciel chemii dający sobą pomiatać innym ludziom. Dlatego na problemy osobiste reaguje tak a nie inaczej.

użytkownik usunięty
Barfly

a tak ogólnie to odcinek mi sie podobal ..rzeczywiscie zabawny moment jak walter probuje rozbic szybe doniczka ;p ..spodobal mi sie tez motyw zaplacenia jessemu tylko polowy gdzie druga polowa powedrowala do walte'a. pokazuja tym samym jessemu ze wciaz sa partnerami .to wlasnie moze wplynac na zwerbowanie waltera

ocenił(a) serial na 8

Znając symbolikę tego serialu, to zielone światło na końcu odcinka jest znakiem na to, że Walter wróci do biznesu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones