Breaking Bad (2008-2013)
Breaking Bad: Sezon 5 Breaking Bad Sezon 5, Odcinek 16
Odcinek Breaking Bad (2008-2013)

Felina

Felina 55m
9,4 4 378
ocen
9,4 10 1 4378
Breaking Bad
powrót do forum s5e16

Właśnie skończyłam BB i El Camino. Od 11 odcinka 5 serii obstawiałam inne zakończenie. Ta więź White’a i Pinkmana wydawała mi się podejrzana, White za bardzo „ojcował” Pinkmanowi, dziwna była też stara historia rozstania z bogatą przyjaciółką z Grey Matter. Rodzice Pinkmana z drugiej strony wydawali się zbyt bezwzględni, nieczuli. Obstawiałam, że White na koniec wyzna Jessiemu, że jest jego biologicznym ojcem ze związku z dawną przyjaciółką, Gretchen, i że to Jessie miał być tą „rodziną”, dla której wszystko robił. Zlecenie zabójstwa Toddowi mnie zdezorientowało, a potem nastąpiło już zupełnie zaskoczenie. Chyba za dużo telenowel weszło :) Ciekawe czy takie zakończenie mogło być rozważane przez twórców, wiele poszlak zostawiali, w końcu to tajemnicze rozstanie z Gretchen i przyjacielem nie zostało rozpisane, White przejęzyczył się też nazywając swojego syna imieniem Jessiego, a wiele jego czynów mogło być motywowane dwuznacznie, z jednej strony mogły być odbierane jako manipulacja w celu uzyskania określonych korzyści dla siebie, ale z drugiej strony mogła być to źle pojęta, toksyczna troska ojcowska. Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 9
azja_4

Idiotyczne, to bardziej pasuje do jakiejs telenoweli xD

azja_4

Tzo? xD

ocenił(a) serial na 10
azja_4

Sądzę, że to głupota totalna xD wtedy serial miałby ocenę 3 co najwyżej xd

ocenił(a) serial na 9
azja_4

To co opisałeś byłoby telenowelą ze średnią 5.5 na filmwebie

ocenił(a) serial na 8
azja_4

sądzę że możesz się zatrudnić jako scenarzysta do tureckich seriali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones