PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662945}

Broadchurch

7,9 44 973
oceny
7,9 10 1 44973
7,3 12
ocen krytyków
Broadchurch
powrót do forum serialu Broadchurch

2 sezon

ocenił(a) serial na 7

Na czym bedzie polegał 2 sezon? Bedzie to pod jakis wzgledem kontynuacja 1,? Jedyne co moze pozostac takie samo to miejsce bo i Alec i Ellie już nie powinni tam pracowac (nie zapominając o tym że Alec w ogóle nie powinien pracować)

ocenił(a) serial na 8
adzia15

też się zastanawiam jak to będzie wyglądało... jednak boję się że bedzie to na siłę bo jeśli akcja zostanie w miasteczku to czy istnieje możlwiość stworzenia takiego klimatu i tajemniczości? nie wydaje mi się... sezon 1 uważam za rewelacyjny... jest inny... nie ma akcji a człowiek cały czas siedzi z zapartym tchem czekając co się wydarzy... szukałem podczas kazdego odcinka jakiejś wskazówki. W sumie najbardziej byłem przekonany do pastora
a może 2 sezon będzie polegał na rozwiązaniu sprawy zabójstwa tych dziewczynek o których była mowa??

ocenił(a) serial na 10
adzia15

Podobno to będzie coś nowego... Akcja powinna się rozgrywać w Broadchurch tak na logikę, ale nie wiem. Może zmienią aktorów, no bo Hardy jest chory, chyba, że mu wszczepią ten rozrusznik jednak, Miller mówiła, że wyjeżdża. A bez nich to już nie to samo.

ocenił(a) serial na 8
Lellandra

po prostu zostanie nazwa serialu, a akcja przeniesie się gdzie indziej; nad kolejną sprawą będzie pracowała ta sama dwójka dedektywów, co w pierwszym sezonie- jeśli duet jest tak dobry jak tutaj, to raczej go nie będą ruszać

ocenił(a) serial na 10
adzia15

Przecież muszą wspólnie rozwiązać zaległą sprawę Hardy'ego :)

ocenił(a) serial na 7
tomgor

No ale to nie bylo tak,ze ta sprawa byla rozwiazana tylko Hardy cos popsuł przy zbieraniu dowodów, czy zeznan i dlatego ich nie uznali?

ocenił(a) serial na 10
adzia15

Ale jej nie zamknął. Nie złapano winnego. No i jeszcze na wyprostowanie czekają relacje z córką ;)

ocenił(a) serial na 7
tomgor

No nie zamknął dlatego ze popełnil jakis blad w kewstii prawdziwego winnego, dlatego ten wyszedl na wolność. A nawet jesli to to bedzie bez sensu, bo przeciez akcja nie bedzie miec miejsca w Broadchurch

ocenił(a) serial na 10
adzia15

Możesz mieć rację :)

ocenił(a) serial na 8
adzia15

Rany boskie jak Ty oglądałaś ten serial? Przecież to nie Hardy był winny wypuszczenia podejrzanego tylko wziął na siebie całą winę a sprawę zrypała jego własna żona.

ocenił(a) serial na 7
udkojagniece

No ok może masz racje, nie kłóce sie, jednak konkluzja jest taka sama, nie moga wrócić do tej sprawy bo wiadomo kto byl winny .

ocenił(a) serial na 8
adzia15

A jednak powrót do śledztwa będzie bo Hardy w ostatnim odcinku zgodził się udzielić wywiadu w tej sprawie tylko bez podania nazwiska detektywa odpowiedzialnego za kradzież dowodu (łańcuszka), kto wie czy właśnie nie to będzie tematem drugiego sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
adzia15

"- Bardzo bym chciał zagrać w drugim sezonie. Serial okazał się być wielkim sukcesem, było o wiele lepiej niż się spodziewałem. Postaci w "Broadchurch" są tak różnorodne, oryginalne i dla mnie to jest wyzwanie grać kogoś takiego. Myślę też, że w drugim sezonie nie będzie już morderstwa, to byłoby zbyt wiele przypadków, jak na małe miasteczko. Być może zobaczymy poprzednią sprawę komisarza Aleca Hardy'ego, bohatera którego odgrywa David Tennant i będzie to w formie prequelu do sezonu pierwszego. Cokolwiek będzie tematem następnej serii, na pewno będzie fantastyczne - powiedział aktor."

źródło:http://hat ak.pl/artykuly/will-mellor-o-2-sezonie-broadchurch

ocenił(a) serial na 5
adzia15

Twórcy Broadchurch potwierdzili niedawno że drugi sezon nie będzie zawierał wątku zabójstwa oraz tego kto zabił. Będzie dotyczył sfer obychajowych - życia mieszkańców po tragedii, procesu zabójcy i tego jak społeczność sobie z tym radzi, jak się zmieniła...
Innymi slowy - to się nie może udać. Z serialu kryminalnego zrobić obyczajowy - niewypał gwarantowany.

ocenił(a) serial na 9
MrJigssaw

Tylko pytanie, czy to nie był od początku serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym. Ja miałam takie wrażenie. Nie chodziło tylko o zabójcę, pokazano też sieć połączeń i tajemnic mieszkańców, nic nie było czarne ani białe, a pociągnięcie tych wątków ma potencjał.

MrJigssaw

"Twórcy Broadchurch potwierdzili niedawno że drugi sezon nie będzie zawierał wątku zabójstwa oraz tego kto zabił. Będzie dotyczył sfer obychajowych"

No to bedzie porazka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones