PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662945}

Broadchurch

7,9 44 973
oceny
7,9 10 1 44973
7,3 12
ocen krytyków
Broadchurch
powrót do forum serialu Broadchurch

Broadchurch to jeden z lepszych seriali, jakie ostatnio obejrzałam, ale nurtuje mnie jedna kwestia z drugiego sezonu: Beth rodzi córeczkę w domu w nocy - nad ranem dziecko jest już na świecie. Tego samego dnia, kilka godzin później, Beth jest obecna na sali sądowej (jestem na 99% pewna, że Mark podał jej poduszkę, by było jej wygodniej siedzieć), noworodkiem zajmuje się Chloe, siedząca z wózkiem na korytarzu.
Pytanie do matek: czy wydaje się Wam, że kobieta kilka godzin po porodzie naturalnym jest w stanie zrobić coś takiego - nawet biorąc pod uwagę, że urodziła już dwójkę dzieci i wzięła silne leki przeciwbólowe? Oczywiście miało to pokazać determinację Beth, jej zawziętość i tak dalej, ale coś mi tu nie gra.

Shayera

Nadal są miejsca na świecie, gdzie kobieta rodzi, a chwilę później zajmuje się pozostałą szóstka czy siódemka przychówku, gotuje obiad czy zbiera ziemniaki. Przywykliśmy, że poród to wielkie wydarzenie, szpital, znieczulenie, doradca laktacyjny i odwiedziny rodziny, a w krajach 3 świata po prostu naturalna kolej rzeczy. Gdy nie ma komplikacji, wraca się do codzienności. Więc tak, teoretycznie Beth mogła iść do sądu i siedzieć tam na poduszce :)

Shayera

Ja nie dałabym rady :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones