PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662945}

Broadchurch

7,9 44 973
oceny
7,9 10 1 44973
7,3 12
ocen krytyków
Broadchurch
powrót do forum serialu Broadchurch

Serial genialny, rola Tennanta też mi się podoba chociaż przydała by mu się za partnerkę jakaś fajna babka taka jak Rose w Doktow Who. Tak się zastanawiam czy to jest tylko taki sezonowiec by będą kolejne serie? Ma ktoś może jakieś info?

ocenił(a) serial na 9
spartakus215

Serial ma 8 odcinków. Sprawa zamknięta. Nie będzie kolejnych sezonów:)

ocenił(a) serial na 9
merusek

I to lubię.

merusek

A skąd wiadomo, że sprawa zostanie zamknięta, skoro dwa odcinki nadal przed nami? W "The Killing" pociągnęli sprawę przez dwa sezony...

merusek

Będzie II sezon.

ocenił(a) serial na 9
araresz

Wiem, wiem:)))

spartakus215

Hm, jak mozna nie zauwazyc ze Tennant już ma w tym serialu za partnerkę fajną babkę? Jesli chcesz ogladac dynamicznego detektywa z kwadratową szczeką i wymachująca przy każdej okazji bronią "gorącą", wysprtowaną laskę, to propnuje przerzucić sie na amerykańskie seriale. Na tamtajeszym rynku takich produkcji jest multum...

spartakus215

DS Ellie Miller jest fest babką. Jedna z lepszych filmowych par gliniarzy jaką ostatnio widziałem.

spartakus215

Na pewno będzie jeszcze jeden sezon: http://www.tvwise.co.uk/2013/04/itv-renews-broadchurch-for-season-2/ Jednak szczegóły, co do tego o czym będzie, nie są jeszcze znane.

ocenił(a) serial na 8
spartakus215

Broadchurch will return byl napis na koncu

spartakus215

Sorry, ale to brytyjskie kino, charakteryzuje się brakiem amerykańskiego plastiku i tandety. Nie każdy jest piękny w prawdziwym świecie i Brytyjczycy się nie oszukują.

ocenił(a) serial na 10
spartakus215

Partnerka jest idealna w tym serialu.

nuwol

Właśnie, nie wiem w czym przeszkadzała ci Olivia Colman, Była perfekcyjna!

ocenił(a) serial na 8
spartakus215

Ale co jest z nią nie tak? Normalna babka, dobra aktorka przydająca serialowi realizmu. Przecież to by była totalna kiła, jakby zagrała plastikowa laska w stylu Scarlett Johansson. A nawiasem mówiąc aktorka grająca Linden w "The Killing" też nie wpasowuje się urodą w hollywoodzki standard i dobrze. Nie wiem jak Wy, ale ja już mam dość patrzenia w filmach na nierealistycznie wypicowane lale, których raczej trudno szukać w prawdziwym życiu.

ocenił(a) serial na 7
nikolatesla

Scarlett Johansson jest piękną i utalentowaną kobietą, która budzi podziw, pożądanie oraz co doskonale można zaobserwować w charakterze Twojej wypowiedz - zazdrość :D pzdr.

ocenił(a) serial na 8
spartakus215

Ależ oczywiście, ja jestem zazdrosna nawet o Kathy Bates.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones