PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303055}

Brud

Dirt
7,2 827
ocen
7,2 10 1 827
Brud
powrót do forum serialu Brud

Obejrzałem 1 sezon ( wszystkie 13 odcinków ) i jestem wprost zachwycony. Świetny serial. Coś mistrzowskiego. To cała właśnie prawda o HOLLYWOOD ( od środka ). Sex, zdrada, narkotyki, uwodzenie. A wszystko to w jednym, co zapewnia nam ten świetny serial.

Aktorzy ( choć nie wszyscy są znani ) świetnie odegrali swoje role. Lecz na szczególne pochwały zasługuje przepiękna Courteney Cox. Doskonale wcieliła się w rolę bezwzględnej redaktorki Lucy Spiller która lubiła manipulować innymi, uwodzić mężczyzn a następnie chodzić z nimi do łóżka. A tak na marginesie nie ukrywajmy, że jest to kobieta bardzo atrakcyjna i pociągająca!!

Nie długo zabieram się za 2 sezon. Szkoda tylko, że jest jedynie 7 odcinków oraz, że zaprzestano w emitowaniu go.

Toby_Wong_

czemu w ogóle zaprzestano w emitowaniu Dirt?

ocenił(a) serial na 8
ChylinskaFan

No właśnie. :( A teraz nie ma czego oglądać.
Zgadzam się, zresztą to był taki pierwszy serial, tematyka bardzo wciągająca i ciekawa. a rola C.Cox genialna.

ocenił(a) serial na 8
bubble_factory

Zgadzam się co do roli Cox. Bardzo ciekawa, oryginalna i tak fajnie pasująca do Cox. Pokazała się z zupełnie innej, nowej, lepszej strony. A co do tego, że serial padł w połowie drugiego sezonu, to się nie dziwię, bo seriale, których odcinki trwają godzinę, raczej nie szczycą się długą żywotnością, a jeszcze z reklamami to już masakra...

ocenił(a) serial na 10
ChylinskaFan

Prawdopodobnie była bardzo mała oglądalność i dlatego przestali go emitować, a szkoda bo tak naprawdę to jedyny serial który mnie wciągnął.

Toby_Wong_

Qrczę, mnie też wciągnął......

nathalie.de

Serial mistrzostwo, właśnie skończyłem pierwszy sezon i coś mi się wydaję, że najpóźniej do wtorku skończę całość. Zna ktoś jakieś podobne seriale?

Toby_Wong_

Serial jest faktycznie świetny. Oglądałam go kilka lat temu i chciałam do tego wrócić, ale nigdzie nie mogę go znaleźć online. Szkoda... :(

ocenił(a) serial na 10
Toby_Wong_

uwielbiam ten serial. wielka szkoda, że zaprzestano go emitować...

Toby_Wong_

czy tylko mnie dziwi fakt że Cox nie nominowali do złotych globów za role w tym serialu ?

Toby_Wong_

gdzie można go obejrzeć?

Toby_Wong_

hej . Mam pytanko - w którym sezonie i odcinku wystąpiła Jennifer Aniston ? Z góry dziekuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones