PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303055}

Brud

Dirt
7,2 827
ocen
7,2 10 1 827
Brud
powrót do forum serialu Brud

Potrzebna na gwałt zmiana tytułu. Polski brzmi "Intrygi i kłamstwa", a nie żaden "Brud".

Poproszę o info jak to poprawić, lub ew. działanie w tym kierunku.

Dzięki z góry.

gerald

a od kiedy to "Dirt" znaczy 'Intrygi i kłamstwa"?

maciekb80

Dobre pytanie :) Życzę powodzenia w szukaniu takich informacji. ;)

W ramach podpowiedzi: Telamagazyn, stopklatka.pl, mojemedia.pl/interia.pl, wikipedia.org (na stronie Courtney Cox...), imdb.com (i tu również "Brud" jest jako alternatywny tytuł) i kilka innych "mediów" tytułuje ten serial jako "Intrygi i kłamstwa". Jeśli pojawia się "Brud", to w większości przypadków z dopiskiem, że jest to alternatywny tytuł. Stąd też właśnie mój apel w tym temacie.
Swoją drogą na FOX Life, czyli na kanale, który w Polsce posiadał prawa do emitowania tego serialu - "Dirt", było rozpoznawane jako... "Dirt" - po prostu. W efekcie uważam, że albo powinien zostać nie tłumaczony tytuł oryginalny, albo właśnie wspomniane wyżej "Intrygi i kłamstwa", za którymi przemawia o wiele więcej niż za tłumaczeniem bezpośrednim.
Swoją drogą "Elektroniczny morderca" i inne tego typu rodzime "rodzynki" mnie rozbrajają.. W tym przypadku również, ale co poradzić... :)

ocenił(a) serial na 8
gerald

Gdzie onl;ine moge znaleśc ten serial ? I pod jakim tytułem bo coś słabo z wyszukiwaniem ;/;/;/

Nefertaron

a kto ci powiedział ze serial jest oline ze sie tak dopytujesz?

ocenił(a) serial na 8
maciekb80

Jest lol j ak każdy inny...... Dziwne pytanie zadałeś lol . Już znalazłem anyway :)

Nefertaron

podziel się ;)

ocenił(a) serial na 8
maciekb80

A co nei potrafisz znaleść? :D

ocenił(a) serial na 8
Nefertaron

http://watchseries.lt/serie/dirt po kliknieciu linka do wybranego odcinka najlepiej dziala MovPod . Czasem jesli nie wczytuje od razu trzeba odswiezyc . Miłego oglądania

Nefertaron

a w polskim ? i bez sarkazmu proszę

ocenił(a) serial na 8
maciekb80

To nie sarkazm tylko proste pytanie..... A w polskim to sobie sam poszukaj. Ja nie oglądam niczego z tłumaczeniem .
I zamiast narzekać to byś chociaż podziękował a nie się obruszał :D

Nefertaron

dzięki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones