PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96150}

Brygada RR

Chip 'n Dale Rescue Rangers
7,5 14 960
ocen
7,5 10 1 14960
Brygada RR
powrót do forum serialu Brygada RR

Już od 12 stycznia.
[za krótki][za krótki]

ocenił(a) serial na 10
DISNEYMANIAK

Chyba września, nie? No, według programu TV, to dziś powrócą. To już chyba 12 lub więcej lat, jak ich nie puszczano.

loginnuss

Dzisiaj był pierwszy odcinek.

loginnuss

Wreszcie powrót Naszej starej dobrej Brygady RR... Cieszę się, że postanowili wznowić emisje... a tak na marginesie.. zna ktoś może jakieś polskojęzyczne strony dla fanów Brygady RR ??

ocenił(a) serial na 7
loginnuss

No września, sorry. To pewnie pod wpływem tych emocji pomyliłem początek roku kalendarzowego ze szkolnym (w którym są nowości w ramówce TV). :D

DISNEYMANIAK

aż nie mogłem uwierzyć że znowu puścili tą baje w TV :)) moja ulubiona bajka z czasów dzieciństwa

rpd0

Ostatni raz w polskiej tv Brygada RR była emitowana w 1999 roku! A więc Panie i Panowie mamy wielki come back po 10 LATACH !!!!!!!!! Nie zdawałem sobie sprawy, że to już tyle czasu minęło !!

Arookun

dzisiaj sobota, wlaczam jak co tydzien tv na brygade i co widze? Garfielda! ktos mi moze powiedziec o co chodzi?

cassieenator

Też jestem zdziwiny i co gorsza tydzień temu w sobote było identycznie ;/ obawiam się, że tvp zakończyło emisje Brygady RR bo w programie na cały tydzień też nigdzie jej nie widziałem... nie wiem nawet czy to zostało już wyemitowane to choćby połowa z 65 odcinków serii...
Co to ma być ??!!

ocenił(a) serial na 10
Arookun

Mam nadzieję, że to tylko chwilowy brak Drużyny. Możliwe, że zabrakło im miejsca w ramówce i dopiero na wiosnę polecą z Brygadą RR dalej. Swoją drogą to powinni, bo dopiero 16-17 odcinków na 65, choć możliwe, że bajka nie dawała im dostatecznej oglądalności, więc wymienili na tę, która była w ramówce najpopularniejsza...

ocenił(a) serial na 10
loginnuss

Za wiki "9 stycznia 2010, ze względu na likwidację sobotniego wieczornego bloku filmów Disneya, emisja serialu została zawieszona po 16 odcinkach."

loginnuss

No to sobie wybrali moment ;/ Po 10 latach wreszcie Brygada wraca do tv a oni nagle likwidują blok po 16 odc... na takie podejście brak mi słów...kolejny dowód na to, że na telewizje nie ma co liczyć... ehh... po prostu żal. Dzięki za info loginnuss.
W ramach pocieszenia pragnę powiadomić, iż skończyłem właśnie pracę nad przekładem z j.angielskiego, komiksu genialnego twórcy Chrisa Fischera - "of Mice and Mayhem" właśnie o Brygadzie RR typowo dla starszych fanów pełen akcji, dramatyzmu i wreszcie z rozbudowanym wątkiem miłosnym. Polecam gorąco!
Zainteresowanych proszę o kontakt: Arookun@gmail.com

Pozdrawiam !!!

Arookun

Chciałbym tobie podziękować za wspomnienie o "of Mice and Mayhem". Gdyby nie Ty nie zagooglał bym tematu i pominął bym to dzieło sztuki :)

spaxio

Nie ma sprawy cała przyjemność po mojej stronie ;) Otrzymałem oficjalną zgodę na rozpowszechnianie Polskiej wersji komiksu tak więc proszę się śmiało zgłaszać pod podany przeze mnie adres..pracuję również nad stroną poświęconą Brygadzie RR(bo nie wiedzieć czemu polskich stron o tej tematyce brak).
Pozdrawiam serdecznie!!

DISNEYMANIAK

Pisałem do TVP w sprawie "Brygady RR" i dowiedziałem się, że serial ten powróci w niedzielę, po zakończeniu emisji "Małej syrenki". Jeżeli dobrze liczę będzie to 25 kwietnia :D

Inuki

Cóż za poświęcenie ;) Gratuluje i dzięki za info :)

Arookun

jakie tam poświęcenie, nudziło mi się i tyle :-) Tak na marginesie; wie ktoś może czy TVP kilka lat temu wyemitowało wszystkie odcinki? Gdzieś czytałem, że z 65 dali tylko 62. Jest to prawda?

Inuki

Nie wiem na 100% ale to bardzo prawdopodobne.. w internecie nigdzie nie można znaleźć pewnych odcinków w wersji polskiej, poza tym w wikipedii jest artykuł o Brygadzie RR a w nim zestawienie wszystkich odcinków (tytuły angielskie i tytuły polskie) brakuje bodaj 4 polskich odpowiedników względem oryginału...

Arookun

http://www.tvp.pl/prasa/programtvp1/p0425_1.txt program na 25 kwietnia jest w nim 17 odcinek brygady rr.

ocenił(a) serial na 8
DISNEYMANIAK

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że TVP pewnie wznowił emisję dla dzieci, a faktycznymi widzami są osoby pewnie mniej więcej takie jak ja wiek ok 25 lat, dzieciństwo spędzone we wczesnych, wspaniałych latach 90, pamiętam jak czekało się cały tydzień na sobotnie godziny południowe i Walt Disney Przedstawia i niedziele na wieczorynkę również z Disneyem, hehe, dobre czasy ;) pozdrawiam

mieszkio3

Podpisuję się pod tym rękami i nogami ;D hehe
P.S. mieszkio3, widzę że mieliśmy podobne dzieciństwo i nawet jesteśmy w tym samym wieku ;) hehe
Pozdrooo !!!

Arookun

I zapraszam oczywiście jeszcze raz Wszystkich na moją stronę:
http://www.cdrr.yoyo.pl/index.html

Arookun

Ważna wiadomość dla fanów Brygady RR TVP Zmieniła program 25 kwietnie i 2 maja zostaną wyemitowane zaległe odcinki Małej Syrenki których nie było z powodu Żałoby Narodowej a Brygada RR Powróci 9 maja.

X_Man

A czy przypadkiem nie zostały jeszcze 3 odcinki do wyemitowania: "Wyjec wcielony", "Skarby Ariel" i "List w butelce"? Mała syrenka liczy przecież 31 odcinków, a najbliższy będzie 29.

Inuki

Zgadza się Mała Syrenka liczy 31 odcinków ale ostatniego odcinka nie będzie 9 Powraca Brygada RR.

DISNEYMANIAK

Czy ktoś nagrywa odcinki z TVP1? Chodziłoby mi o najbliższy odcinek (15 sierpień).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones