Brytania
powrót do forum 3 sezonu

Trudno uwierzyć, że 3 sezon ma coś wspólnego z dwoma poprzednimi. Jest naprawdę, naprawdę słaby.

ocenił(a) serial na 8
kokoci

Jakiś taki ten sezon miałki. Główna bohaterka zrobiła się kopią Ayry, a Antedia jakbym patrzył na Ogara.
Źle się go oglądało. Przynajmniej pięć pierwszych odcinków było bardzo nużących. Magia dwóch poprzednich, jak dla mnie lekko przepadła. Już tak nie czekam z niecierpliwością na kolejny.

kokoci

Mnie oglądało się dobrze, a nawet bardzo. Tyle że po zakończeniu 1 i 2 sezonu przebierałam nogami, czekając na następny. Teraz jestem skołowana. Nie wiem co myśleć o zakończeniu. Nie budzi we mnie niedosytu, tylko rozczarowanie. Choć może po prostu ja nie ogarniam...

ocenił(a) serial na 6
kokoci

Ten sezon jest zwyczajnie męczący. Przegadany, pełen absurdów, irracjonalnych zachowań, idiotycznych zwrotów akcji. O ile w poprzednich sezonach była mistyka, tajemnice, zmagania bóstw, magia, o tyle w tym dziwne wygłupy.
Nie rozumiem też pomysłu na główną bohaterkę. Przecież potrafiła znikać, latać i zamieniać się w rybę. Czemu teraz jest rozkapryszoną, narwaną i dość durną małolatą, która zapomniała wszystkich nauk?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones