PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862591}

BrzydUla 2

5,6 2 834
oceny
5,6 10 1 2834
BrzydUla 2
powrót do forum serialu BrzydUla 2

Jak można tak spieprzyć

ocenił(a) serial na 1

Właściwie chyba nie ma zbyt wielu plusów, poza czasami śmiesznymi kwestiami Turka oraz Sochy. Żałośnie przeciągany serial, z praktycznie żadną fabułą. Marek oraz Ula są zdecydowanie najgorsi w całym serialu. Wprowadzane postacie na chwilę, które i tak mają zerowy wpływ na fabułę, ponieważ po 66 odcinkach w sumie jesteśmy w punkcie wyjściowym lub nawet gorszym. Biegający i grożący wszystkim karzełek z Hu Corporation, który sam nie wie o co mu chodzi. Szymczyk bez pracy wsadzony blisko Uli do bogatej dzielnicy żeby czasami mogli porozmawiać. Ula oraz Marek przez cały serial zamienili ze sobą może z 5 słów. Natomiast wynika to oczywiście z tego, że cały czas siebie o coś podejrzewają, zamiast porozmawiać to milczą, przekładają to na jutro lub mówią kwestie, które pozostawiają jeszcze więcej nieporozumień. To co Ula zrobiła z doktorkiem, to żałosna zemsta, która kompletnie nie pasuje do postaci z 1 sezonu, w drugim nawet nie jest zaskoczeniem. Aleks i Paulina byli antagonistami, teraz są bezpłciowi, a najwięksi wrogowie firmy, Uli oraz Marka to oni sami i ich przepotężna głupota. Ula obrzydliwie wypchana, szczególnie na twarzy, ledwo mówi jakby miała się zaraz udławić. Nadia miała być ciekawą postacią i mogłaby być, niestety ludzie odpowiadający za ten ściek nie wiedzą jak wprowadzić jakąkolwiek tajemniczość, wprowadzają u niej same dwuznaczne sceny z Markiem, a w całym serialu same nieporozumienia i niedomówienia. Miała odpowiadać w serialu za coś konkretnego, ale nie robi nic. Postacie drugoplanowe nie istnieją, pojawiają się na sekundę i znikają, tak jak np. projektanci i ich wątek, wielka walka o to żeby ich zatrudnić. Po co, skoro i tak nie mają co tam robić? Nic się nie trzyma kupy, nic się nie dzieje. To nawet nie jest odgrzewany kotlet, to jest wiele gorsze.

ocenił(a) serial na 3
Oyche

Czytasz mi w myślach. Po 70 odcinkach jestem zmęczona jak koń po westernie a to nawet nie jest połowa sezonu. Z desperacji wróciłam do sezonu 1 i doszłam do wniosku, że po finale tego żałosnego sezonu będę udawać, że ta kontynuacja wcale nie powstała.

ocenił(a) serial na 3
Oyche

Jestem "biernym" widzem tego serialu, bo - mimo, iż go nie oglądam - to robiąc kolację i przygotowując obiad na kolejny dzień - słyszę dialogi. Moja 80-letnia mama jest fanką. I sorry za dosadność, ale jeśli na słowo "prezes" połowa obsady sika pod siebie a druga nieomal szczytuje, to coś jest nie tak z tym tworem. To chyba serial na licencji, stąd dziwi mnie taka infantylność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones