PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862591}

BrzydUla 2

5,6 2 834
oceny
5,6 10 1 2834
BrzydUla 2
powrót do forum serialu BrzydUla 2

Pojawienie się Violi, która w firmie Febo Dobrzański przebywa in flagranti :))) ożywiło serial. Widać że pani Małgorzata Socha znowu doskonale odnalazła się w roli szalonej panny Kubasińskiej vel Pani Hu:)))

telimena79

Dla mnie Violka i Turek ratują ten serial. Oglądałam Brzydule gdy miałam naście lat i przez lata wracałam do niego z ogromnym sentymentem. Bardzo się cieszę z kontynuacji bo miło się ogląda mimo wszystko. Mam tylko nadzieje, ze scenarzyści nie zrobią z fajnej telenoweli dramatu lub serialu typu M jak miłość :)

ocenił(a) serial na 2
Piotro8686

Zgadzam się co do Violi, najlepsza rola, w ogóle Pani Socha świetnie gra w mojej opinii, trudno jej nie polubić, natomiast Turek w "dwójce" to przesada, totalnie zbzikowany wariat, w normalnym życiu nie ma opcji żeby ktoś tak walnięty był głównym księgowym. Powinni go zamknąć w kaftan :)

ocenił(a) serial na 5
telimena79

"Violetta przez V i dwa T" zdeklasowała konkurencję ;) Z odcinka na odcinek się rozkręca. I jak tu jej nie kochać? ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones